Přímé lety z Dallas-Fort Worth do Fort Lauderdale

Mysleli jste lety z Fort Lauderdale do Dallas-Fort Worth?

Dallas-Fort Worth

Spojené státy

Spojené státy

DFW

Dallas/Fort Worth International Airport

Změnit směr

Fort Lauderdale

Spojené státy

Spojené státy

FLL

Fort Lauderdale – Hollywood International Airport

Zkontrolovat ceny
Letový řád
ne
po
út
st
čt
so

Kliknutím zobrazíte celý letový řád

Vzdálenost
1,117 mil  ·  (1,798 km)
Doba letu
2 hodin(y) a 50 minut
Letecké společnosti
  • American Airlines
  • Frontier Airlines
  • JetBlue
Aliance
  • OneWorld
  • SkyTeam
  • Star Alliance
Třídy
  • Ekonomická
  • Premium Ekonomická
  • Business třída
  • První třída
Letadla
  • Airbus A220-300
  • Airbus A320-100/200
  • Airbus A320neo
  • Airbus A321-100/200
  • Airbus A321neo
  • Boeing 737 MAX 8
  • Boeing 737-800

Dallas-Fort Worth do Fort Lauderdale Letový řád

Prohledávat všechny lety bez mezipřistání z Dallas-Fort Worth do Fort Lauderdale. Úplný letový řád uvedený níže poskytuje přehled všech letů bez mezipřistání z DFW do FLL, který zahrnuje denní letový řád každé provozující letecké společnosti na nadcházejících 12 měsíců.

Poznámka: u letových řádů pro konkrétní leteckou společnost posuňte letový řád dolů.

Ne
Po
Út
St
Čt
So
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Plán návratu

Nejlepší doba pro návštěvu Fort Lauderdale

Kdy je nejlepší navštívit Fort Lauderdale?

🌴  Tropy

Fort Lauderdale je tropická destinace známá svým teplým podnebím s teplotami mezi 25 °C a 30 °C po celý rok. Oblast se vyznačuje vysokou vlhkostí a častými srážkami.

Led
Úno
Bře
Dub
Čvn
Čvc
Srp
Zář
Lis
Pro

Vzhledem k tomu, že se nachází severně od rovníku, zažívá Fort Lauderdale období sucha od Listopad do Duben, což je ideální doba pro návštěvu. V tomto období můžete očekávat převážně suché podmínky, zatímco v období dešťů budou dny deštivé. Vlhkost vzduchu a teploty jsou po celý rok trvale vysoké.

Letecké společnosti létající z Dallas-Fort Worth do Fort Lauderdale

Letové řády specifické pro leteckou společnost z Dallas-Fort Worth do Fort Lauderdale

Celkem existuje 3 leteckých společností provozujících lety bez mezipřistání z Dallas-Fort Worth DFW do Fort Lauderdale FLL. Tato část poskytuje přehled letových řádů a harmonogramů všech leteckých společností s přímými lety na tuto trasu.

Klepnutím na leteckou společnost níže zobrazíte letový řád pro DFW FLL

American Airlines
Letový řád pro American Airlinesz Dallas-Fort Worth do Fort Lauderdale

American Airlines je členem OneWorld
Ne
Po
Út
St
Čt
So
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Plán návratu

Frontier Airlines
Letový řád pro Frontier Airlinesz Dallas-Fort Worth do Fort Lauderdale

Ne
Po
Út
St
Čt
So
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Plán návratu

JetBlue
Letový řád pro JetBluez Dallas-Fort Worth do Fort Lauderdale

Ne
Po
Út
St
Čt
So
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Plán návratu

Lety z Dallas-Fort Worth do Fort Lauderdale

Lety z DFW do FLL jsou provozovány 69krát týdně s průměrem 10 letů za den. Časy odletů se pohybují mezi 06:00 – 21:00. Nejbližší let odlétá v 06:00, poslední let odlétá v 21:00. To však závisí na datu, kdy letíte, proto si prosím ověřte celý letový řád výše, abyste zjistili, které časy odletů jsou k dispozici v preferovaném datu cesty.

Létat můžete v Ekonomická a Business třída třídě. Premium Ekonomická a První třída třída není na této trase k dispozici (alespoň ne jako let bez mezipřistání).

Nejrychlejší přímý let z Dallas-Fort Worth do Fort Lauderdale trvá 2 hodin(y) a 50 minut. Vzdálenost letu mezi Dallas-Fort Worth a Fort Lauderdale je 1,117 mil (nebo 1,798 km).

Začněte plánovat svou cestu
Najdeme vám nejlepší cenu za tuto trasu!
Naplánujte cestu

Často kladené otázky – FAQ

Kolik letišť je v Fort Lauderdale?

V Fort Lauderdale je 2 letišť: Fort Lauderdale – Hollywood International Airport (FLL) a Fort Lauderdale Airport (FXE).

Kolik letů týdně se uskuteční z DFW do FLL?

Týdně se uskuteční 69 letů z Dallas-Fort Worth do Fort Lauderdale (od Červenec 2026).

Jak dlouho trvá let z Dallas-Fort Worth do Fort Lauderdale?

2 hodin(y) a 50 minut je průměrná doba letu z Dallas-Fort Worth do Fort Lauderdale.

Jak daleko je Fort Lauderdale od Dallas-Fort Worth?

Vzdálenost z Dallas-Fort Worth do Fort Lauderdale je 1,117 mil (1,798 kilometrů).

Jaké letecké společnosti létají bez mezipřistání z letiště DFW na letiště FLL?

American Airlines, Frontier Airlines a JetBlue létají bez mezipřistání z Dallas-Fort Worth do Fort Lauderdale.

Jaké aliance mají přímé lety z Dallas-Fort Worth do Fort Lauderdale?

OneWorld je nyní jedinou aliancí, která nepřetržitě létá z Dallas-Fort Worth do Fort Lauderdale.

Jaké třídy jsou k dispozici z Dallas-Fort Worth do Fort Lauderdale?

Bez mezipřistání můžete létat v Ekonomická a Business třída třídě.

Jaké typy letadel létají z Dallas-Fort Worth do Fort Lauderdale?

Typy letadel, které létají z Dallas-Fort Worth do Fort Lauderdale:

  • Airbus A220-300
  • Airbus A320-100/200
  • Airbus A320neo
  • Airbus A321-100/200
  • Airbus A321neo
  • Boeing 737 MAX 8
  • Boeing 737-800

Jaký je nejbližší let odlétající z Dallas-Fort Worth do Fort Lauderdale?

Nejbližší let z Dallas-Fort Worth odlétá v 06:00 a přílétá do Fort Lauderdale v 09:56.

Jaký je nejnovější let k dispozici z Dallas-Fort Worth do Fort Lauderdale?

Nejnovější let odlétá v 21:00 z Dallas-Fort Worth a příletí do Fort Lauderdale v 00:45.

Oblíbené lety z Dallas-Fort Worth přes Fort Lauderdale

Lety z DFW do FLL

1,117 mil (1,798 km)  ·  2h 50m

Zpáteční cesta
1 cestující
Ekonomická
Zkontrolovat ceny

Plán návratu
×
  • Odlet
  • Přílet
  • Letecká společnost
  • Let č.
  • Letadlo
  • Třídy
  • 06:00

  • 09:56

  • JetBlue

    JetBlue

  • B6 2282

  • JetBlue

  • Airbus A320-100/200

  • Y

    W

    J

    F

  • 07:00

  • 10:53

  • American Airlines

    American Airlines

    OneWorld

  • AA 1866

  • American Airlines

  • Airbus A321-100/200

  • Y

    W

    J

    F

  • 07:00

  • 10:57

  • JetBlue

    JetBlue

  • B6 2282

  • JetBlue

  • Airbus A320-100/200

  • Y

    W

    J

    F

  • 09:30

  • 13:32

  • Frontier Airlines

    Frontier Airlines

  • F9 1974

  • Frontier Airlines

  • Airbus A320neo

  • Y

    W

    J

    F

  • 10:21

  • 14:14

  • American Airlines

    American Airlines

    OneWorld

  • AA 1863

  • American Airlines

  • Airbus A321-100/200

  • Y

    W

    J

    F

  • 10:21

  • 14:14

  • American Airlines

    American Airlines

    OneWorld

  • AA 1863

  • American Airlines

  • Airbus A321-100/200

  • Y

    W

    J

    F

  • 11:15

  • 15:10

  • JetBlue

    JetBlue

  • B6 482

  • JetBlue

  • Airbus A320-100/200

  • Y

    W

    J

    F

  • 11:28

  • 15:24

  • JetBlue

    JetBlue

  • B6 482

  • JetBlue

  • Airbus A320-100/200

  • Y

    W

    J

    F

  • 11:28

  • 15:24

  • JetBlue

    JetBlue

  • B6 482

  • JetBlue

  • Airbus A320-100/200

  • Y

    W

    J

    F

  • 11:28

  • 15:24

  • JetBlue

    JetBlue

  • B6 482

  • JetBlue

  • Airbus A320-100/200

  • Y

    W

    J

    F

  • 11:34

  • 15:30

  • JetBlue

    JetBlue

  • B6 482

  • JetBlue

  • Airbus A320-100/200

  • Y

    W

    J

    F

  • 11:34

  • 15:30

  • JetBlue

    JetBlue

  • B6 482

  • JetBlue

  • Airbus A320-100/200

  • Y

    W

    J

    F

  • 11:35

  • 15:30

  • JetBlue

    JetBlue

  • B6 482

  • JetBlue

  • Airbus A320-100/200

  • Y

    W

    J

    F

  • 11:39

  • 15:35

  • JetBlue

    JetBlue

  • B6 482

  • JetBlue

  • Airbus A320-100/200

  • Y

    W

    J

    F

  • 11:44

  • 15:39

  • JetBlue

    JetBlue

  • B6 482

  • JetBlue

  • Airbus A320-100/200

  • Y

    W

    J

    F

  • 11:45

  • 15:36

  • American Airlines

    American Airlines

    OneWorld

  • AA 2014

  • American Airlines

  • Airbus A321-100/200

  • Y

    W

    J

    F

  • 11:45

  • 15:38

  • American Airlines

    American Airlines

    OneWorld

  • AA 1862

  • American Airlines

  • Airbus A321-100/200

  • Y

    W

    J

    F

  • 11:45

  • 15:36

  • American Airlines

    American Airlines

    OneWorld

  • AA 2014

  • American Airlines

  • Airbus A321-100/200

  • Y

    W

    J

    F

  • 11:45

  • 15:36

  • American Airlines

    American Airlines

    OneWorld

  • AA 2014

  • American Airlines

  • Airbus A321-100/200

  • Y

    W

    J

    F

  • 11:45

  • 15:36

  • American Airlines

    American Airlines

    OneWorld

  • AA 2014

  • American Airlines

  • Airbus A321-100/200

  • Y

    W

    J

    F

  • 11:45

  • 15:36

  • American Airlines

    American Airlines

    OneWorld

  • AA 2014

  • American Airlines

  • Airbus A321-100/200

  • Y

    W

    J

    F

  • 11:45

  • 15:36

  • American Airlines

    American Airlines

    OneWorld

  • AA 2014

  • American Airlines

  • Airbus A321-100/200

  • Y

    W

    J

    F

  • 12:45

  • 16:39

  • American Airlines

    American Airlines

    OneWorld

  • AA 1862

  • American Airlines

  • Airbus A321-100/200

  • Y

    W

    J

    F

  • 12:45

  • 16:39

  • American Airlines

    American Airlines

    OneWorld

  • AA 1862

  • American Airlines

  • Airbus A321-100/200

  • Y

    W

    J

    F

  • 12:45

  • 16:39

  • American Airlines

    American Airlines

    OneWorld

  • AA 1862

  • American Airlines

  • Boeing 737-800

  • Y

    W

    J

    F

  • 12:45

  • 16:39

  • American Airlines

    American Airlines

    OneWorld

  • AA 1862

  • American Airlines

  • Airbus A321-100/200

  • Y

    W

    J

    F

  • 13:53

  • 17:55

  • Frontier Airlines

    Frontier Airlines

  • F9 3318

  • Frontier Airlines

  • Airbus A321-100/200

  • Y

    W

    J

    F

  • 13:53

  • 17:55

  • Frontier Airlines

    Frontier Airlines

  • F9 1974

  • Frontier Airlines

  • Airbus A321-100/200

  • Y

    W

    J

    F

  • 13:53

  • 17:55

  • Frontier Airlines

    Frontier Airlines

  • F9 1974

  • Frontier Airlines

  • Airbus A321neo

  • Y

    W

    J

    F

  • 13:53

  • 17:55

  • Frontier Airlines

    Frontier Airlines

  • F9 1974

  • Frontier Airlines

  • Airbus A320neo

  • Y

    W

    J

    F

  • 14:25

  • 18:19

  • American Airlines

    American Airlines

    OneWorld

  • AA 1868

  • American Airlines

  • Boeing 737-800

  • Y

    W

    J

    F

  • 14:25

  • 18:19

  • American Airlines

    American Airlines

    OneWorld

  • AA 1868

  • American Airlines

  • Boeing 737-800

  • Y

    W

    J

    F

  • 14:25

  • 18:19

  • American Airlines

    American Airlines

    OneWorld

  • AA 1868

  • American Airlines

  • Boeing 737-800

  • Y

    W

    J

    F

  • 14:25

  • 18:19

  • American Airlines

    American Airlines

    OneWorld

  • AA 1868

  • American Airlines

  • Boeing 737-800

  • Y

    W

    J

    F

  • 14:25

  • 18:19

  • American Airlines

    American Airlines

    OneWorld

  • AA 1868

  • American Airlines

  • Boeing 737-800

  • Y

    W

    J

    F

  • 14:25

  • 18:19

  • American Airlines

    American Airlines

    OneWorld

  • AA 1868

  • American Airlines

  • Boeing 737-800

  • Y

    W

    J

    F

  • 14:25

  • 18:19

  • American Airlines

    American Airlines

    OneWorld

  • AA 1868

  • American Airlines

  • Boeing 737-800

  • Y

    W

    J

    F

  • 14:25

  • 18:19

  • American Airlines

    American Airlines

    OneWorld

  • AA 1868

  • American Airlines

  • Boeing 737-800

  • Y

    W

    J

    F

  • 14:25

  • 18:19

  • American Airlines

    American Airlines

    OneWorld

  • AA 1868

  • American Airlines

  • Boeing 737-800

  • Y

    W

    J

    F

  • 14:25

  • 18:19

  • American Airlines

    American Airlines

    OneWorld

  • AA 1868

  • American Airlines

  • Boeing 737-800

  • Y

    W

    J

    F

  • 16:10

  • 20:10

  • JetBlue

    JetBlue

  • B6 1882

  • JetBlue

  • Airbus A320-100/200

  • Y

    W

    J

    F

  • 18:55

  • 22:52

  • American Airlines

    American Airlines

    OneWorld

  • AA 2946

  • American Airlines

  • Airbus A321-100/200

  • Y

    W

    J

    F

  • 18:55

  • 22:52

  • American Airlines

    American Airlines

    OneWorld

  • AA 2946

  • American Airlines

  • Airbus A321-100/200

  • Y

    W

    J

    F

  • 18:55

  • 22:52

  • American Airlines

    American Airlines

    OneWorld

  • AA 2946

  • American Airlines

  • Airbus A321-100/200

  • Y

    W

    J

    F

  • 18:55

  • 22:52

  • American Airlines

    American Airlines

    OneWorld

  • AA 2946

  • American Airlines

  • Airbus A321-100/200

  • Y

    W

    J

    F

  • 18:55

  • 22:52

  • American Airlines

    American Airlines

    OneWorld

  • AA 2946

  • American Airlines

  • Boeing 737-800

  • Y

    W

    J

    F

  • 18:55

  • 22:52

  • American Airlines

    American Airlines

    OneWorld

  • AA 2946

  • American Airlines

  • Airbus A321-100/200

  • Y

    W

    J

    F

  • 18:55

  • 22:52

  • American Airlines

    American Airlines

    OneWorld

  • AA 2946

  • American Airlines

  • Airbus A321-100/200

  • Y

    W

    J

    F

  • 18:55

  • 22:52

  • American Airlines

    American Airlines

    OneWorld

  • AA 2946

  • American Airlines

  • Airbus A321-100/200

  • Y

    W

    J

    F

  • 19:48

  • 23:49

  • Frontier Airlines

    Frontier Airlines

  • F9 1974

  • Frontier Airlines

  • Airbus A320neo

  • Y

    W

    J

    F

  • 20:08

  • 23:58

  • American Airlines

    American Airlines

    OneWorld

  • AA 1393

  • American Airlines

  • Boeing 737-800

  • Y

    W

    J

    F

  • 20:08

  • 23:58

  • American Airlines

    American Airlines

    OneWorld

  • AA 1393

  • American Airlines

  • Boeing 737-800

  • Y

    W

    J

    F

Kliknutím zkontrolujete ceny