Přímé lety z Karlsruhe / Baden-Baden do Málaga

Mysleli jste lety z Málaga do Karlsruhe / Baden-Baden?

Karlsruhe / Baden-Baden

Německo

Německo

FKB

Baden Airpark (Karlsruhe/Baden-Baden Airport)

Změnit směr

Málaga

Španělsko

Španělsko

AGP

Pablo Ruiz Picasso Airport

Zkontrolovat ceny
Letový řád
ne
po
út
st
čt
so

Kliknutím zobrazíte celý letový řád

Vzdálenost
1,048 mil  ·  (1,687 km)
Doba letu
2 hodin(y) a 40 minut
Letecké společnosti
  • Ryanair
Aliance
  • OneWorld
  • SkyTeam
  • Star Alliance
Třídy
  • Ekonomická
  • Premium Ekonomická
  • Business třída
  • První třída
Letadla
  • Boeing 737-800 (winglets)

Karlsruhe / Baden-Baden do Málaga Letový řád

Prohledávat všechny lety bez mezipřistání z Karlsruhe / Baden-Baden do Málaga. Úplný letový řád uvedený níže poskytuje přehled všech letů bez mezipřistání z FKB do AGP, který zahrnuje denní letový řád každé provozující letecké společnosti na nadcházejících 12 měsíců.

Poznámka: u letových řádů pro konkrétní leteckou společnost posuňte letový řád dolů.

Ne
Po
Út
St
Čt
So
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Plán návratu

Letecké společnosti létající z Karlsruhe / Baden-Baden do Málaga

Letové řády specifické pro leteckou společnost z Karlsruhe / Baden-Baden do Málaga

V současné době existuje pouze jedna letecká společnost provozující přímé lety z Karlsruhe / Baden-Baden FKB do Málaga AGP, což je Ryanair. Tato část poskytuje přehled letových řádů a harmonogramů všech leteckých společností s přímými lety na tuto trasu.

Klepnutím na leteckou společnost níže zobrazíte letový řád pro FKB AGP

Ryanair
Letový řád pro Ryanairz Karlsruhe / Baden-Baden do Málaga

Ne
Po
Út
St
Čt
So
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Plán návratu

Lety z Karlsruhe / Baden-Baden do Málaga

Lety z FKB do AGP jsou provozovány dvakrát týdně. Časy odletů se pohybují mezi 06:00 – 08:00. Nejbližší let odlétá v 06:00, poslední let odlétá v 08:00. To však závisí na datu, kdy letíte, proto si prosím ověřte celý letový řád výše, abyste zjistili, které časy odletů jsou k dispozici v preferovaném datu cesty.

Na této trase bez mezipřistání můžete létat pouze v Ekonomická.

Nejrychlejší přímý let z Karlsruhe / Baden-Baden do Málaga trvá 2 hodin(y) a 40 minut. Vzdálenost letu mezi Karlsruhe / Baden-Baden a Málaga je 1,048 mil (nebo 1,687 km).

Začněte plánovat svou cestu
Najdeme vám nejlepší cenu za tuto trasu!
Naplánujte cestu

Často kladené otázky – FAQ

Kolik letišť je v Málaga?

V Málaga je 1 letiště: Pablo Ruiz Picasso Airport (AGP).

Kolik letů týdně se uskuteční z FKB do AGP?

Týdně se uskuteční 2 letů z Karlsruhe / Baden-Baden do Málaga (od Září 2021).

Jak dlouho trvá let z Karlsruhe / Baden-Baden do Málaga?

2 hodin(y) a 40 minut je průměrná doba letu z Karlsruhe / Baden-Baden do Málaga.

Jak daleko je Málaga od Karlsruhe / Baden-Baden?

Vzdálenost z Karlsruhe / Baden-Baden do Málaga je 1,048 mil (1,687 kilometrů).

Jaké letecké společnosti létají bez mezipřistání z letiště FKB na letiště AGP?

Ryanair je jediná letecká společnost, která létá bez mezipřistání z Karlsruhe / Baden-Baden do Málaga.

Jaké aliance mají přímé lety z Karlsruhe / Baden-Baden do Málaga?

V tuto chvíli neexistují žádné aliance létající přímo z Karlsruhe / Baden-Baden do Málaga.

Jaké třídy jsou k dispozici z Karlsruhe / Baden-Baden do Málaga?

Bez mezipřistání lze létat pouze v Ekonomická.

Jaké typy letadel létají z Karlsruhe / Baden-Baden do Málaga?

Typy letadel, které létají z Karlsruhe / Baden-Baden do Málaga:

  • Boeing 737-800 (winglets)

Jaký je nejbližší let odlétající z Karlsruhe / Baden-Baden do Málaga?

Nejbližší let z Karlsruhe / Baden-Baden odlétá v 06:00 a přílétá do Málaga v 08:40.

Jaký je nejnovější let k dispozici z Karlsruhe / Baden-Baden do Málaga?

Nejnovější let odlétá v 08:00 z Karlsruhe / Baden-Baden a příletí do Málaga v 10:40.

Lety z FKB do AGP

1,048 mil (1,687 km)  ·  2h 40m

Zpáteční cesta
1 cestující
Ekonomická
Zkontrolovat ceny

Plán návratu
×
  • Odlet
  • Přílet
  • Letecká společnost
  • Let č.
  • Letadlo
  • Třídy
  • 06:00

  • 08:40

  • Ryanair

    Ryanair

  • FR 5156

  • Ryanair

  • Boeing 737-800 (winglets)

  • Y

    W

    J

    F

  • 06:15

  • 08:55

  • Ryanair

    Ryanair

  • FR 5156

  • Ryanair

  • Boeing 737-800 (winglets)

  • Y

    W

    J

    F

Kliknutím zkontrolujete ceny