Přímé lety z Fu-čou do Čchüan-čou

Mysleli jste lety z Čchüan-čou do Fu-čou?

Fu-čou

Čína

Čína

FOC

Fuzhou Changle International Airport

Změnit směr

Čchüan-čou

Čína

Čína

JJN

Quanzhou Jinjiang Airport

Zkontrolovat ceny
Letový řád
ne
po
út
st
čt
so

Kliknutím zobrazíte celý letový řád

Vzdálenost
103 mil  ·  (166 km)
Doba letu
40 minut(y)
Letecké společnosti
Aliance
  • OneWorld
  • SkyTeam
  • Star Alliance
Třídy
  • Ekonomická
  • Premium Ekonomická
  • Business třída
  • První třída
Letadla

Fu-čou do Čchüan-čou Letový řád

Prohledávat všechny lety bez mezipřistání z Fu-čou do Čchüan-čou. Úplný letový řád uvedený níže poskytuje přehled všech letů bez mezipřistání z FOC do JJN, který zahrnuje denní letový řád každé provozující letecké společnosti na nadcházejících 12 měsíců.

Poznámka: u letových řádů pro konkrétní leteckou společnost posuňte letový řád dolů.

Ne
Po
Út
St
Čt
So
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Plán návratu

Nejlepší doba pro návštěvu Čchüan-čou

Kdy je nejlepší navštívit Čchüan-čou?

🌺 💦  Vlhké subtropy

Čchüan-čou je vlhká subtropická nebo teplá a mírná destinace s horkými a vlhkými léty s teplotami obvykle kolem 30 °C a mírnými až chladnými zimami. Region je známý stálými srážkami po celý rok, s vrcholem v létě. Tato oblast je také proslulá svou živou městskou energií, rozmanitou krajinou a četnými venkovními aktivitami.

Led
Úno
Dub
Kvě
Čvn
Srp
Zář
Říj
Pro

Čchüan-čou můžete navštívit kdykoli během roku, ale nejlepší měsíce k prozkoumání jsou od do a od do .

Letecké společnosti létající z Fu-čou do Čchüan-čou

Letové řády specifické pro leteckou společnost z Fu-čou do Čchüan-čou

V současné době existuje pouze jedna letecká společnost provozující přímé lety z Fu-čou FOC do Čchüan-čou JJN, což je . Tato část poskytuje přehled letových řádů a harmonogramů všech leteckých společností s přímými lety na tuto trasu.

Klepnutím na leteckou společnost níže zobrazíte letový řád pro FOC JJN

Lety z Fu-čou do Čchüan-čou

Všechny lety odlétají v .

Létat můžete v Ekonomická a Business třída třídě. Premium Ekonomická a První třída třída není na této trase k dispozici (alespoň ne jako let bez mezipřistání).

Nejrychlejší přímý let z Fu-čou do Čchüan-čou trvá 40 minut(y). Vzdálenost letu mezi Fu-čou a Čchüan-čou je 103 mil (nebo 166 km).

Začněte plánovat svou cestu
Najdeme vám nejlepší cenu za tuto trasu!
Naplánujte cestu

Často kladené otázky – FAQ

Kolik letišť je v Čchüan-čou?

V Čchüan-čou je 1 letiště: Quanzhou Jinjiang Airport (JJN).

Kolik letů týdně se uskuteční z FOC do JJN?

Týdně se uskuteční 0 letů z Fu-čou do Čchüan-čou (od Červenec 2026).

Jak dlouho trvá let z Fu-čou do Čchüan-čou?

40 minut(y) je průměrná doba letu z Fu-čou do Čchüan-čou.

Jak daleko je Čchüan-čou od Fu-čou?

Vzdálenost z Fu-čou do Čchüan-čou je 103 mil (166 kilometrů).

Jaké letecké společnosti létají bez mezipřistání z letiště FOC na letiště JJN?

je jediná letecká společnost, která létá bez mezipřistání z Fu-čou do Čchüan-čou.

Jaké aliance mají přímé lety z Fu-čou do Čchüan-čou?

V tuto chvíli neexistují žádné aliance létající přímo z Fu-čou do Čchüan-čou.

Jaké třídy jsou k dispozici z Fu-čou do Čchüan-čou?

Bez mezipřistání můžete létat v Ekonomická a Business třída třídě.

Jaké typy letadel létají z Fu-čou do Čchüan-čou?

Typy letadel, které létají z Fu-čou do Čchüan-čou:

Jaký je nejbližší let odlétající z Fu-čou do Čchüan-čou?

Nejbližší let z Fu-čou odlétá v a přílétá do Čchüan-čou v .

Jaký je nejnovější let k dispozici z Fu-čou do Čchüan-čou?

Nejnovější let odlétá v z Fu-čou a příletí do Čchüan-čou v .

Lety z FOC do JJN

103 mil (166 km)  ·  40m

Zpáteční cesta
1 cestující
Ekonomická
Zkontrolovat ceny

Plán návratu
×
  • Odlet
  • Přílet
  • Letecká společnost
  • Let č.
  • Letadlo
  • Třídy

Kliknutím zkontrolujete ceny