Přímé lety z Niagara Falls do Tampa

Mysleli jste lety z Tampa do Niagara Falls?

Niagara Falls

Spojené státy

Spojené státy

IAG

Niagara Falls International Airport

Změnit směr

Tampa

Spojené státy

Spojené státy

PIE

St. Petersburg-Clearwater International Airport

Zkontrolovat ceny
Letový řád
ne
po
út
st
čt
so

Kliknutím zobrazíte celý letový řád

Vzdálenost
1,070 mil  ·  (1,722 km)
Doba letu
2 hodin(y) a 44 minut
Letecké společnosti
  • Allegiant
Aliance
  • OneWorld
  • SkyTeam
  • Star Alliance
Třídy
  • Ekonomická
  • Premium Ekonomická
  • Business třída
  • První třída
Letadla
  • Airbus A319
  • Airbus A320-100/200
  • Boeing 737 MAX 8

Niagara Falls do Tampa Letový řád

Prohledávat všechny lety bez mezipřistání z Niagara Falls do Tampa. Úplný letový řád uvedený níže poskytuje přehled všech letů bez mezipřistání z IAG do PIE, který zahrnuje denní letový řád každé provozující letecké společnosti na nadcházejících 12 měsíců.

Poznámka: u letových řádů pro konkrétní leteckou společnost posuňte letový řád dolů.

Ne
Po
Út
St
Čt
So
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Plán návratu

Nejlepší doba pro návštěvu Tampa

Kdy je nejlepší navštívit Tampa?

🌺 💦  Vlhké subtropy

Tampa je vlhká subtropická nebo teplá a mírná destinace s horkými a vlhkými léty s teplotami obvykle kolem 30 °C a mírnými až chladnými zimami. Region je známý stálými srážkami po celý rok, s vrcholem v létě. Tato oblast je také proslulá svou živou městskou energií, rozmanitou krajinou a četnými venkovními aktivitami.

Led
Úno
Dub
Kvě
Čvn
Srp
Zář
Říj
Pro

Tampa můžete navštívit kdykoli během roku, ale nejlepší měsíce k prozkoumání jsou od do a od do .

Letecké společnosti létající z Niagara Falls do Tampa

Letové řády specifické pro leteckou společnost z Niagara Falls do Tampa

V současné době existuje pouze jedna letecká společnost provozující přímé lety z Niagara Falls IAG do Tampa PIE, což je Allegiant. Tato část poskytuje přehled letových řádů a harmonogramů všech leteckých společností s přímými lety na tuto trasu.

Klepnutím na leteckou společnost níže zobrazíte letový řád pro IAG PIE

Allegiant
Letový řád pro Allegiantz Niagara Falls do Tampa

Lety Allegiant začínají v Červenec
Ne
Po
Út
St
Čt
So
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Plán návratu

Lety z Niagara Falls do Tampa

Časy odletů se pohybují mezi 09:49 – 20:46. Nejbližší let odlétá v 09:49, poslední let odlétá v 20:46. To však závisí na datu, kdy letíte, proto si prosím ověřte celý letový řád výše, abyste zjistili, které časy odletů jsou k dispozici v preferovaném datu cesty.

Na této trase bez mezipřistání můžete létat pouze v Ekonomická.

Nejrychlejší přímý let z Niagara Falls do Tampa trvá 2 hodin(y) a 44 minut. Vzdálenost letu mezi Niagara Falls a Tampa je 1,070 mil (nebo 1,722 km).

Začněte plánovat svou cestu
Najdeme vám nejlepší cenu za tuto trasu!
Naplánujte cestu

Často kladené otázky – FAQ

Kolik letišť je v Tampa?

V Tampa je 2 letišť: St. Petersburg-Clearwater International Airport (PIE) a Tampa International Airport (TPA).

Kolik letů týdně se uskuteční z IAG do PIE?

Týdně se uskuteční 0 letů z Niagara Falls do Tampa (od Červen 2026).

Jak dlouho trvá let z Niagara Falls do Tampa?

2 hodin(y) a 44 minut je průměrná doba letu z Niagara Falls do Tampa.

Jak daleko je Tampa od Niagara Falls?

Vzdálenost z Niagara Falls do Tampa je 1,070 mil (1,722 kilometrů).

Jaké letecké společnosti létají bez mezipřistání z letiště IAG na letiště PIE?

Allegiant je jediná letecká společnost, která létá bez mezipřistání z Niagara Falls do Tampa.

Jaké aliance mají přímé lety z Niagara Falls do Tampa?

V tuto chvíli neexistují žádné aliance létající přímo z Niagara Falls do Tampa.

Jaké třídy jsou k dispozici z Niagara Falls do Tampa?

Bez mezipřistání lze létat pouze v Ekonomická.

Jaké typy letadel létají z Niagara Falls do Tampa?

Typy letadel, které létají z Niagara Falls do Tampa:

  • Airbus A319
  • Airbus A320-100/200
  • Boeing 737 MAX 8

Jaký je nejbližší let odlétající z Niagara Falls do Tampa?

Nejbližší let z Niagara Falls odlétá v 09:49 a přílétá do Tampa v 12:32.

Jaký je nejnovější let k dispozici z Niagara Falls do Tampa?

Nejnovější let odlétá v 20:46 z Niagara Falls a příletí do Tampa v 23:33.

Lety z IAG do PIE

1,070 mil (1,722 km)  ·  2h 44m

Zpáteční cesta
1 cestující
Ekonomická
Zkontrolovat ceny

Plán návratu
×
  • Odlet
  • Přílet
  • Letecká společnost
  • Let č.
  • Letadlo
  • Třídy

Kliknutím zkontrolujete ceny