Přímé lety z La Rochelle do Cork

Mysleli jste lety z Cork do La Rochelle?

La Rochelle

Francie

Francie

LRH

La Rochelle - Île de Ré Airport

Změnit směr

Cork

Irsko

Irsko

ORK

Cork Airport

Zkontrolovat ceny
Letový řád
ne
po
út
st
čt
so

Kliknutím zobrazíte celý letový řád

Vzdálenost
511 mil  ·  (822 km)
Doba letu
1 hodina a 35 minut(y)
Letecké společnosti
  • Ryanair
Aliance
  • OneWorld
  • SkyTeam
  • Star Alliance
Třídy
  • Ekonomická
  • Premium Ekonomická
  • Business třída
  • První třída
Letadla
  • Boeing 737 MAX 8
  • Boeing 737-800 (winglets)

La Rochelle do Cork Letový řád

Prohledávat všechny lety bez mezipřistání z La Rochelle do Cork. Úplný letový řád uvedený níže poskytuje přehled všech letů bez mezipřistání z LRH do ORK, který zahrnuje denní letový řád každé provozující letecké společnosti na nadcházejících 12 měsíců.

Poznámka: u letových řádů pro konkrétní leteckou společnost posuňte letový řád dolů.

Ne
Po
Út
St
Čt
So
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Plán návratu

Nejlepší doba pro návštěvu Cork

Kdy je nejlepší navštívit Cork?

🌊 🌧️  Oceánské / přímořské

Cork je oceánská / přímořská destinace, známá svými mírnými letními teplotami, které se obvykle pohybují mezi 15 °C a 25 °C. Zimy jsou zde osvěžující a chladné, bez krutých mrazů. Návštěvníci si mohou užívat zeleně a spousty venkovních dobrodružství v blízkém okolí, což z něj činí vynikající volbu pro ty, kteří mají rádi mírné počasí.

Led
Úno
Bře
Kvě
Čvn
Čvc
Srp
Říj
Lis
Pro

Nejlepší doba pro návštěvu Cork je v letních měsících od Kvě do Srpen. V tomto období mohou návštěvníci očekávat příjemné až vyšší teploty, zatímco srážky bývají častější v podzimních a zimních měsících, od Září do Únor.

Letecké společnosti létající z La Rochelle do Cork

Letové řády specifické pro leteckou společnost z La Rochelle do Cork

V současné době existuje pouze jedna letecká společnost provozující přímé lety z La Rochelle LRH do Cork ORK, což je Ryanair. Tato část poskytuje přehled letových řádů a harmonogramů všech leteckých společností s přímými lety na tuto trasu.

Klepnutím na leteckou společnost níže zobrazíte letový řád pro LRH ORK

Ryanair
Letový řád pro Ryanairz La Rochelle do Cork

Ne
Po
Út
St
Čt
So
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Plán návratu

Lety z La Rochelle do Cork

Lety z LRH do ORK jsou provozovány dvakrát týdně. Časy odletů se pohybují mezi 09:20 – 10:50. Nejbližší let odlétá v 09:20, poslední let odlétá v 10:50. To však závisí na datu, kdy letíte, proto si prosím ověřte celý letový řád výše, abyste zjistili, které časy odletů jsou k dispozici v preferovaném datu cesty.

Na této trase bez mezipřistání můžete létat pouze v Ekonomická.

Nejrychlejší přímý let z La Rochelle do Cork trvá 1 hodina a 35 minut(y). Vzdálenost letu mezi La Rochelle a Cork je 511 mil (nebo 822 km).

Začněte plánovat svou cestu
Najdeme vám nejlepší cenu za tuto trasu!
Naplánujte cestu

Často kladené otázky – FAQ

Kolik letišť je v Cork?

V Cork je 1 letiště: Cork Airport (ORK).

Kolik letů týdně se uskuteční z LRH do ORK?

Týdně se uskuteční 2 letů z La Rochelle do Cork (od Červen 2026).

Jak dlouho trvá let z La Rochelle do Cork?

1 hodina a 35 minut(y) je průměrná doba letu z La Rochelle do Cork.

Jak daleko je Cork od La Rochelle?

Vzdálenost z La Rochelle do Cork je 511 mil (822 kilometrů).

Jaké letecké společnosti létají bez mezipřistání z letiště LRH na letiště ORK?

Ryanair je jediná letecká společnost, která létá bez mezipřistání z La Rochelle do Cork.

Jaké aliance mají přímé lety z La Rochelle do Cork?

V tuto chvíli neexistují žádné aliance létající přímo z La Rochelle do Cork.

Jaké třídy jsou k dispozici z La Rochelle do Cork?

Bez mezipřistání lze létat pouze v Ekonomická.

Jaké typy letadel létají z La Rochelle do Cork?

Typy letadel, které létají z La Rochelle do Cork:

  • Boeing 737 MAX 8
  • Boeing 737-800 (winglets)

Jaký je nejbližší let odlétající z La Rochelle do Cork?

Nejbližší let z La Rochelle odlétá v 09:20 a přílétá do Cork v 09:55.

Jaký je nejnovější let k dispozici z La Rochelle do Cork?

Nejnovější let odlétá v 10:50 z La Rochelle a příletí do Cork v 11:25.

Lety z LRH do ORK

511 mil (822 km)  ·  1h 35m

Zpáteční cesta
1 cestující
Ekonomická
Zkontrolovat ceny

Plán návratu
×
  • Odlet
  • Přílet
  • Letecká společnost
  • Let č.
  • Letadlo
  • Třídy
  • 09:20

  • 09:55

  • Ryanair

    Ryanair

  • FR 9338

  • Ryanair

  • Boeing 737 MAX 8

  • Y

    W

    J

    F

  • 10:50

  • 11:25

  • Ryanair

    Ryanair

  • FR 9338

  • Ryanair

  • Boeing 737 MAX 8

  • Y

    W

    J

    F

Kliknutím zkontrolujete ceny