Přímé lety z Liou-čou do Ning-po

Mysleli jste lety z Ning-po do Liou-čou?

Liou-čou

Čína

Čína

LZH

Liuzhou Bailian Airport

Změnit směr

Ning-po

Čína

Čína

NGB

Ningbo Lishe International Airport

Zkontrolovat ceny
Letový řád
ne
po
út
st
čt
so

Kliknutím zobrazíte celý letový řád

Vzdálenost
837 mil  ·  (1,347 km)
Doba letu
2 hodin(y) a 15 minut
Letecké společnosti
  • Loong Air
Aliance
  • OneWorld
  • SkyTeam
  • Star Alliance
Třídy
  • Ekonomická
  • Premium Ekonomická
  • Business třída
  • První třída
Letadla
  • Airbus A320-100/200

Liou-čou do Ning-po Letový řád

Prohledávat všechny lety bez mezipřistání z Liou-čou do Ning-po. Úplný letový řád uvedený níže poskytuje přehled všech letů bez mezipřistání z LZH do NGB, který zahrnuje denní letový řád každé provozující letecké společnosti na nadcházejících 12 měsíců.

Poznámka: u letových řádů pro konkrétní leteckou společnost posuňte letový řád dolů.

Ne
Po
Út
St
Čt
So
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Plán návratu

Nejlepší doba pro návštěvu Ning-po

Kdy je nejlepší navštívit Ning-po?

🌺 💦  Vlhké subtropy

Ning-po je vlhká subtropická nebo teplá a mírná destinace s horkými a vlhkými léty s teplotami obvykle kolem 30 °C a mírnými až chladnými zimami. Region je známý stálými srážkami po celý rok, s vrcholem v létě. Tato oblast je také proslulá svou živou městskou energií, rozmanitou krajinou a četnými venkovními aktivitami.

Led
Úno
Dub
Kvě
Čvn
Srp
Zář
Říj
Pro

Ning-po můžete navštívit kdykoli během roku, ale nejlepší měsíce k prozkoumání jsou od do a od do .

Letecké společnosti létající z Liou-čou do Ning-po

Letové řády specifické pro leteckou společnost z Liou-čou do Ning-po

V současné době existuje pouze jedna letecká společnost provozující přímé lety z Liou-čou LZH do Ning-po NGB, což je Loong Air. Tato část poskytuje přehled letových řádů a harmonogramů všech leteckých společností s přímými lety na tuto trasu.

Klepnutím na leteckou společnost níže zobrazíte letový řád pro LZH NGB

Loong Air
Letový řád pro Loong Airz Liou-čou do Ning-po

Ne
Po
Út
St
Čt
So
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Plán návratu

Lety z Liou-čou do Ning-po

Lety z LZH do NGB jsou provozovány dvakrát týdně. Všechny lety odlétají v 13:45.

Na této trase bez mezipřistání můžete létat pouze v Ekonomická.

Nejrychlejší přímý let z Liou-čou do Ning-po trvá 2 hodin(y) a 15 minut. Vzdálenost letu mezi Liou-čou a Ning-po je 837 mil (nebo 1,347 km).

Začněte plánovat svou cestu
Najdeme vám nejlepší cenu za tuto trasu!
Naplánujte cestu

Často kladené otázky – FAQ

Kolik letišť je v Ning-po?

V Ning-po je 1 letiště: Ningbo Lishe International Airport (NGB).

Kolik letů týdně se uskuteční z LZH do NGB?

Týdně se uskuteční 2 letů z Liou-čou do Ning-po (od Červenec 2026).

Jak dlouho trvá let z Liou-čou do Ning-po?

2 hodin(y) a 15 minut je průměrná doba letu z Liou-čou do Ning-po.

Jak daleko je Ning-po od Liou-čou?

Vzdálenost z Liou-čou do Ning-po je 837 mil (1,347 kilometrů).

Jaké letecké společnosti létají bez mezipřistání z letiště LZH na letiště NGB?

Loong Air je jediná letecká společnost, která létá bez mezipřistání z Liou-čou do Ning-po.

Jaké aliance mají přímé lety z Liou-čou do Ning-po?

V tuto chvíli neexistují žádné aliance létající přímo z Liou-čou do Ning-po.

Jaké třídy jsou k dispozici z Liou-čou do Ning-po?

Bez mezipřistání lze létat pouze v Ekonomická.

Jaké typy letadel létají z Liou-čou do Ning-po?

Typy letadel, které létají z Liou-čou do Ning-po:

  • Airbus A320-100/200

Jaký je nejbližší let odlétající z Liou-čou do Ning-po?

Nejbližší let z Liou-čou odlétá v 13:45 a přílétá do Ning-po v 16:00.

Jaký je nejnovější let k dispozici z Liou-čou do Ning-po?

Nejnovější let odlétá v 13:45 z Liou-čou a příletí do Ning-po v 16:00.

Lety z LZH do NGB

837 mil (1,347 km)  ·  2h 15m

Zpáteční cesta
1 cestující
Ekonomická
Zkontrolovat ceny

Plán návratu
×
  • Odlet
  • Přílet
  • Letecká společnost
  • Let č.
  • Letadlo
  • Třídy
  • 13:45

  • 16:00

  • Loong Air

    Loong Air

  • GJ 6046

  • Loong Air

  • Airbus A320-100/200

  • Y

    W

    J

    F

Kliknutím zkontrolujete ceny