Přímé lety z Olbia (Sardinie) do Braunschweig

Mysleli jste lety z Braunschweig do Olbia (Sardinie)?

Olbia (Sardinie)

Itálie

Itálie

OLB

Olbia – Costa Smeralda Airport

Změnit směr

Braunschweig

Německo

Německo

BWE

Braunschweig-Wolfsburg Regional Airport

Zkontrolovat ceny
Letový řád
ne
po
út
st
čt
so

Kliknutím zobrazíte celý letový řád

Vzdálenost
790 mil  ·  (1,271 km)
Doba letu
2 hodin(y) a 10 minut
Letecké společnosti
Aliance
  • OneWorld
  • SkyTeam
  • Star Alliance
Třídy
  • Ekonomická
  • Premium Ekonomická
  • Business třída
  • První třída
Letadla

Olbia (Sardinie) do Braunschweig Letový řád

Prohledávat všechny lety bez mezipřistání z Olbia (Sardinie) do Braunschweig. Úplný letový řád uvedený níže poskytuje přehled všech letů bez mezipřistání z OLB do BWE, který zahrnuje denní letový řád každé provozující letecké společnosti na nadcházejících 12 měsíců.

Poznámka: u letových řádů pro konkrétní leteckou společnost posuňte letový řád dolů.

Ne
Po
Út
St
Čt
So
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Plán návratu

Nejlepší doba pro návštěvu Braunschweig

Kdy je nejlepší navštívit Braunschweig?

🌊 🌧️  Oceánské / přímořské

Braunschweig je oceánská / přímořská destinace, známá svými mírnými letními teplotami, které se obvykle pohybují mezi 15 °C a 25 °C. Zimy jsou zde osvěžující a chladné, bez krutých mrazů. Návštěvníci si mohou užívat zeleně a spousty venkovních dobrodružství v blízkém okolí, což z něj činí vynikající volbu pro ty, kteří mají rádi mírné počasí.

Led
Úno
Bře
Kvě
Čvn
Čvc
Srp
Říj
Lis
Pro

Nejlepší doba pro návštěvu Braunschweig je v letních měsících od Kvě do Srpen. V tomto období mohou návštěvníci očekávat příjemné až vyšší teploty, zatímco srážky bývají častější v podzimních a zimních měsících, od Září do Únor.

Letecké společnosti létající z Olbia (Sardinie) do Braunschweig

Letové řády specifické pro leteckou společnost z Olbia (Sardinie) do Braunschweig

V současné době existuje pouze jedna letecká společnost provozující přímé lety z Olbia (Sardinie) OLB do Braunschweig BWE, což je . Tato část poskytuje přehled letových řádů a harmonogramů všech leteckých společností s přímými lety na tuto trasu.

Klepnutím na leteckou společnost níže zobrazíte letový řád pro OLB BWE

Lety z Olbia (Sardinie) do Braunschweig

Všechny lety odlétají v .

Na této trase bez mezipřistání můžete létat pouze v Ekonomická.

Nejrychlejší přímý let z Olbia (Sardinie) do Braunschweig trvá 2 hodin(y) a 10 minut. Vzdálenost letu mezi Olbia (Sardinie) a Braunschweig je 790 mil (nebo 1,271 km).

Začněte plánovat svou cestu
Najdeme vám nejlepší cenu za tuto trasu!
Naplánujte cestu

Často kladené otázky – FAQ

Kolik letišť je v Braunschweig?

V Braunschweig je 1 letiště: Braunschweig-Wolfsburg Regional Airport (BWE).

Kolik letů týdně se uskuteční z OLB do BWE?

Týdně se uskuteční 0 letů z Olbia (Sardinie) do Braunschweig (od Červen 2026).

Jak dlouho trvá let z Olbia (Sardinie) do Braunschweig?

2 hodin(y) a 10 minut je průměrná doba letu z Olbia (Sardinie) do Braunschweig.

Jak daleko je Braunschweig od Olbia (Sardinie)?

Vzdálenost z Olbia (Sardinie) do Braunschweig je 790 mil (1,271 kilometrů).

Jaké letecké společnosti létají bez mezipřistání z letiště OLB na letiště BWE?

je jediná letecká společnost, která létá bez mezipřistání z Olbia (Sardinie) do Braunschweig.

Jaké aliance mají přímé lety z Olbia (Sardinie) do Braunschweig?

V tuto chvíli neexistují žádné aliance létající přímo z Olbia (Sardinie) do Braunschweig.

Jaké třídy jsou k dispozici z Olbia (Sardinie) do Braunschweig?

Bez mezipřistání lze létat pouze v Ekonomická.

Jaké typy letadel létají z Olbia (Sardinie) do Braunschweig?

Typy letadel, které létají z Olbia (Sardinie) do Braunschweig:

Jaký je nejbližší let odlétající z Olbia (Sardinie) do Braunschweig?

Nejbližší let z Olbia (Sardinie) odlétá v a přílétá do Braunschweig v .

Jaký je nejnovější let k dispozici z Olbia (Sardinie) do Braunschweig?

Nejnovější let odlétá v z Olbia (Sardinie) a příletí do Braunschweig v .

Oblíbené lety z Olbia (Sardinie) přes Braunschweig

Lety z OLB do BWE

790 mil (1,271 km)  ·  2h 10m

Zpáteční cesta
1 cestující
Ekonomická
Zkontrolovat ceny

Plán návratu
×
  • Odlet
  • Přílet
  • Letecká společnost
  • Let č.
  • Letadlo
  • Třídy

Kliknutím zkontrolujete ceny