Přímé lety z Punta Cana do Havana

Mysleli jste lety z Havana do Punta Cana?

Punta Cana

Dominikánská republika

Dominikánská republika

PUJ

Punta Cana International Airport

Změnit směr

Havana

Kuba

Kuba

HAV

José Martí International Airport

Zkontrolovat ceny
Letový řád
ne
po
út
st
čt
so

Kliknutím zobrazíte celý letový řád

Vzdálenost
956 mil  ·  (1,539 km)
Doba letu
2 hodin(y) a 30 minut
Letecké společnosti
  • Air Century
  • Sky High
Aliance
  • OneWorld
  • SkyTeam
  • Star Alliance
Třídy
  • Ekonomická
  • Premium Ekonomická
  • Business třída
  • První třída
Letadla
  • Canadair CRJ
  • Embraer 190

Punta Cana do Havana Letový řád

Prohledávat všechny lety bez mezipřistání z Punta Cana do Havana. Úplný letový řád uvedený níže poskytuje přehled všech letů bez mezipřistání z PUJ do HAV, který zahrnuje denní letový řád každé provozující letecké společnosti na nadcházejících 12 měsíců.

Poznámka: u letových řádů pro konkrétní leteckou společnost posuňte letový řád dolů.

Ne
Po
Út
St
Čt
So
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Plán návratu

Nejlepší doba pro návštěvu Havana

Kdy je nejlepší navštívit Havana?

🌴  Tropy

Havana je tropická destinace známá svým teplým podnebím s teplotami mezi 25 °C a 30 °C po celý rok. Oblast se vyznačuje vysokou vlhkostí a častými srážkami.

Led
Úno
Bře
Dub
Čvn
Čvc
Srp
Zář
Lis
Pro

Vzhledem k tomu, že se nachází severně od rovníku, zažívá Havana období sucha od Listopad do Duben, což je ideální doba pro návštěvu. V tomto období můžete očekávat převážně suché podmínky, zatímco v období dešťů budou dny deštivé. Vlhkost vzduchu a teploty jsou po celý rok trvale vysoké.

Letecké společnosti létající z Punta Cana do Havana

Letové řády specifické pro leteckou společnost z Punta Cana do Havana

Celkem existuje 2 leteckých společností provozujících lety bez mezipřistání z Punta Cana PUJ do Havana HAV. Tato část poskytuje přehled letových řádů a harmonogramů všech leteckých společností s přímými lety na tuto trasu.

Klepnutím na leteckou společnost níže zobrazíte letový řád pro PUJ HAV

Air Century
Letový řád pro Air Centuryz Punta Cana do Havana

Ne
Po
Út
St
Čt
So
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Plán návratu

Sky High
Letový řád pro Sky Highz Punta Cana do Havana

Ne
Po
Út
St
Čt
So
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Plán návratu

Lety z Punta Cana do Havana

Lety z PUJ do HAV jsou provozovány 4krát týdně s průměrem 1 let denně. Časy odletů se pohybují mezi 13:00 – 14:00. Nejbližší let odlétá v 13:00, poslední let odlétá v 14:00. To však závisí na datu, kdy letíte, proto si prosím ověřte celý letový řád výše, abyste zjistili, které časy odletů jsou k dispozici v preferovaném datu cesty.

Létat můžete v Ekonomická a Business třída třídě. Premium Ekonomická a První třída třída není na této trase k dispozici (alespoň ne jako let bez mezipřistání).

Nejrychlejší přímý let z Punta Cana do Havana trvá 2 hodin(y) a 30 minut. Vzdálenost letu mezi Punta Cana a Havana je 956 mil (nebo 1,539 km).

Začněte plánovat svou cestu
Najdeme vám nejlepší cenu za tuto trasu!
Naplánujte cestu

Často kladené otázky – FAQ

Kolik letišť je v Havana?

V Havana je 1 letiště: José Martí International Airport (HAV).

Kolik letů týdně se uskuteční z PUJ do HAV?

Týdně se uskuteční 4 letů z Punta Cana do Havana (od Červenec 2026).

Jak dlouho trvá let z Punta Cana do Havana?

2 hodin(y) a 30 minut je průměrná doba letu z Punta Cana do Havana.

Jak daleko je Havana od Punta Cana?

Vzdálenost z Punta Cana do Havana je 956 mil (1,539 kilometrů).

Jaké letecké společnosti létají bez mezipřistání z letiště PUJ na letiště HAV?

Air Century a Sky High létají bez mezipřistání z Punta Cana do Havana.

Jaké aliance mají přímé lety z Punta Cana do Havana?

V tuto chvíli neexistují žádné aliance létající přímo z Punta Cana do Havana.

Jaké třídy jsou k dispozici z Punta Cana do Havana?

Bez mezipřistání můžete létat v Ekonomická a Business třída třídě.

Jaké typy letadel létají z Punta Cana do Havana?

Typy letadel, které létají z Punta Cana do Havana:

  • Canadair CRJ
  • Embraer 190

Jaký je nejbližší let odlétající z Punta Cana do Havana?

Nejbližší let z Punta Cana odlétá v 13:00 a přílétá do Havana v 15:30.

Jaký je nejnovější let k dispozici z Punta Cana do Havana?

Nejnovější let odlétá v 14:00 z Punta Cana a příletí do Havana v 16:30.

Lety z PUJ do HAV

956 mil (1,539 km)  ·  2h 30m

Zpáteční cesta
1 cestující
Ekonomická
Zkontrolovat ceny

Plán návratu
×
  • Odlet
  • Přílet
  • Letecká společnost
  • Let č.
  • Letadlo
  • Třídy
  • 13:00

  • 15:30

  • Sky High

    Sky High

  • DO 816

  • Sky High

  • Embraer 190

  • Y

    W

    J

    F

  • 14:00

  • 16:30

  • Air Century

    Air Century

  • Y2 283

  • Air Century

  • Canadair CRJ

  • Y

    W

    J

    F

Kliknutím zkontrolujete ceny