Přímé lety z Surakarta (Solo) do Pontianak

Mysleli jste lety z Pontianak do Surakarta (Solo)?

Surakarta (Solo)

Indonésie

Indonésie

SOC

Adi Soemarmo International Airport

Změnit směr

Pontianak

Indonésie

Indonésie

PNK

Supadio Airport

Zkontrolovat ceny
Letový řád
ne
po
út
st
čt
so

Kliknutím zobrazíte celý letový řád

Vzdálenost
517 mil  ·  (832 km)
Doba letu
1 hodina a 35 minut(y)
Letecké společnosti
  • Nam Air
Aliance
  • OneWorld
  • SkyTeam
  • Star Alliance
Třídy
  • Ekonomická
  • Premium Ekonomická
  • Business třída
  • První třída
Letadla
  • Boeing 737-500

Surakarta (Solo) do Pontianak Letový řád

Prohledávat všechny lety bez mezipřistání z Surakarta (Solo) do Pontianak. Úplný letový řád uvedený níže poskytuje přehled všech letů bez mezipřistání z SOC do PNK, který zahrnuje denní letový řád každé provozující letecké společnosti na nadcházejících 12 měsíců.

Poznámka: u letových řádů pro konkrétní leteckou společnost posuňte letový řád dolů.

Ne
Po
Út
St
Čt
So
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Plán návratu

Letecké společnosti létající z Surakarta (Solo) do Pontianak

Letové řády specifické pro leteckou společnost z Surakarta (Solo) do Pontianak

V současné době existuje pouze jedna letecká společnost provozující přímé lety z Surakarta (Solo) SOC do Pontianak PNK, což je Nam Air. Tato část poskytuje přehled letových řádů a harmonogramů všech leteckých společností s přímými lety na tuto trasu.

Klepnutím na leteckou společnost níže zobrazíte letový řád pro SOC PNK

Nam Air
Letový řád pro Nam Airz Surakarta (Solo) do Pontianak

Ne
Po
Út
St
Čt
So
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Plán návratu

Lety z Surakarta (Solo) do Pontianak

Lety z SOC do PNK jsou provozovány 7krát týdně s průměrem 1 let denně. Časy odletů se pohybují mezi 14:35 – 15:35. Nejbližší let odlétá v 14:35, poslední let odlétá v 15:35. To však závisí na datu, kdy letíte, proto si prosím ověřte celý letový řád výše, abyste zjistili, které časy odletů jsou k dispozici v preferovaném datu cesty.

Létat můžete v Ekonomická a Business třída třídě. Premium Ekonomická a První třída třída není na této trase k dispozici (alespoň ne jako let bez mezipřistání).

Nejrychlejší přímý let z Surakarta (Solo) do Pontianak trvá 1 hodina a 35 minut(y). Vzdálenost letu mezi Surakarta (Solo) a Pontianak je 517 mil (nebo 832 km).

Začněte plánovat svou cestu
Najdeme vám nejlepší cenu za tuto trasu!
Naplánujte cestu

Často kladené otázky – FAQ

Kolik letišť je v Pontianak?

V Pontianak je 1 letiště: Supadio Airport (PNK).

Kolik letů týdně se uskuteční z SOC do PNK?

Týdně se uskuteční 7 letů z Surakarta (Solo) do Pontianak (od Červen 2024).

Jak dlouho trvá let z Surakarta (Solo) do Pontianak?

1 hodina a 35 minut(y) je průměrná doba letu z Surakarta (Solo) do Pontianak.

Jak daleko je Pontianak od Surakarta (Solo)?

Vzdálenost z Surakarta (Solo) do Pontianak je 517 mil (832 kilometrů).

Jaké letecké společnosti létají bez mezipřistání z letiště SOC na letiště PNK?

Nam Air je jediná letecká společnost, která létá bez mezipřistání z Surakarta (Solo) do Pontianak.

Jaké aliance mají přímé lety z Surakarta (Solo) do Pontianak?

V tuto chvíli neexistují žádné aliance létající přímo z Surakarta (Solo) do Pontianak.

Jaké třídy jsou k dispozici z Surakarta (Solo) do Pontianak?

Bez mezipřistání můžete létat v Ekonomická a Business třída třídě.

Jaké typy letadel létají z Surakarta (Solo) do Pontianak?

Typy letadel, které létají z Surakarta (Solo) do Pontianak:

  • Boeing 737-500

Jaký je nejbližší let odlétající z Surakarta (Solo) do Pontianak?

Nejbližší let z Surakarta (Solo) odlétá v 14:35 a přílétá do Pontianak v 16:10.

Jaký je nejnovější let k dispozici z Surakarta (Solo) do Pontianak?

Nejnovější let odlétá v 15:35 z Surakarta (Solo) a příletí do Pontianak v 17:10.

Lety z SOC do PNK

517 mil (832 km)  ·  1h 35m

Zpáteční cesta
1 cestující
Ekonomická
Zkontrolovat ceny

Plán návratu
×
  • Odlet
  • Přílet
  • Letecká společnost
  • Let č.
  • Letadlo
  • Třídy
  • 14:35

  • 16:10

  • Nam Air

    Nam Air

  • IN 435

  • Nam Air

  • Boeing 737-500

  • Y

    W

    J

    F

  • 14:55

  • 17:00

  • Nam Air

    Nam Air

  • IN 435

  • Nam Air

  • Boeing 737-500

  • Y

    W

    J

    F

  • 15:20

  • 16:55

  • Nam Air

    Nam Air

  • IN 435

  • Nam Air

  • Boeing 737-500

  • Y

    W

    J

    F

  • 15:35

  • 17:10

  • Nam Air

    Nam Air

  • IN 435

  • Nam Air

  • Boeing 737-500

  • Y

    W

    J

    F

Kliknutím zkontrolujete ceny