Přímé lety z Valladolid do Palma de Mallorca

Mysleli jste lety z Palma de Mallorca do Valladolid?

Valladolid

Španělsko

Španělsko

VLL

Valladolid Airport

Změnit směr

Palma de Mallorca

Španělsko

Španělsko

PMI

Palma de Mallorca Airport (Son Sant Joan Airport)

Zkontrolovat ceny
Letový řád
ne
po
út
st
čt
so

Kliknutím zobrazíte celý letový řád

Vzdálenost
424 mil  ·  (682 km)
Doba letu
1 hodina a 25 minut(y)
Letecké společnosti
  • Ryanair
Aliance
  • OneWorld
  • SkyTeam
  • Star Alliance
Třídy
  • Ekonomická
  • Premium Ekonomická
  • Business třída
  • První třída
Letadla
  • Airbus A320-100/200

Valladolid do Palma de Mallorca Letový řád

Prohledávat všechny lety bez mezipřistání z Valladolid do Palma de Mallorca. Úplný letový řád uvedený níže poskytuje přehled všech letů bez mezipřistání z VLL do PMI, který zahrnuje denní letový řád každé provozující letecké společnosti na nadcházejících 12 měsíců.

Poznámka: u letových řádů pro konkrétní leteckou společnost posuňte letový řád dolů.

Ne
Po
Út
St
Čt
So
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Plán návratu

Letecké společnosti létající z Valladolid do Palma de Mallorca

Letové řády specifické pro leteckou společnost z Valladolid do Palma de Mallorca

V současné době existuje pouze jedna letecká společnost provozující přímé lety z Valladolid VLL do Palma de Mallorca PMI, což je Ryanair. Tato část poskytuje přehled letových řádů a harmonogramů všech leteckých společností s přímými lety na tuto trasu.

Klepnutím na leteckou společnost níže zobrazíte letový řád pro VLL PMI

Ryanair
Letový řád pro Ryanairz Valladolid do Palma de Mallorca

Ne
Po
Út
St
Čt
So
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Plán návratu

Lety z Valladolid do Palma de Mallorca

Lety z VLL do PMI jsou provozovány jednou týdně. Časy odletů se pohybují mezi 16:35 – 17:00. Nejbližší let odlétá v 16:35, poslední let odlétá v 17:00. To však závisí na datu, kdy letíte, proto si prosím ověřte celý letový řád výše, abyste zjistili, které časy odletů jsou k dispozici v preferovaném datu cesty.

Na této trase bez mezipřistání můžete létat pouze v Ekonomická.

Nejrychlejší přímý let z Valladolid do Palma de Mallorca trvá 1 hodina a 25 minut(y). Vzdálenost letu mezi Valladolid a Palma de Mallorca je 424 mil (nebo 682 km).

Začněte plánovat svou cestu
Najdeme vám nejlepší cenu za tuto trasu!
Naplánujte cestu

Často kladené otázky – FAQ

Kolik letišť je v Palma de Mallorca?

V Palma de Mallorca je 1 letiště: Palma de Mallorca Airport (Son Sant Joan Airport) (PMI).

Kolik letů týdně se uskuteční z VLL do PMI?

Z Valladolid do Palma de Mallorca (od Září 2021) létá 1 let týdně.

Jak dlouho trvá let z Valladolid do Palma de Mallorca?

1 hodina a 25 minut(y) je průměrná doba letu z Valladolid do Palma de Mallorca.

Jak daleko je Palma de Mallorca od Valladolid?

Vzdálenost z Valladolid do Palma de Mallorca je 424 mil (682 kilometrů).

Jaké letecké společnosti létají bez mezipřistání z letiště VLL na letiště PMI?

Ryanair je jediná letecká společnost, která létá bez mezipřistání z Valladolid do Palma de Mallorca.

Jaké aliance mají přímé lety z Valladolid do Palma de Mallorca?

V tuto chvíli neexistují žádné aliance létající přímo z Valladolid do Palma de Mallorca.

Jaké třídy jsou k dispozici z Valladolid do Palma de Mallorca?

Bez mezipřistání lze létat pouze v Ekonomická.

Jaké typy letadel létají z Valladolid do Palma de Mallorca?

Typy letadel, které létají z Valladolid do Palma de Mallorca:

  • Airbus A320-100/200

Jaký je nejbližší let odlétající z Valladolid do Palma de Mallorca?

Nejbližší let z Valladolid odlétá v 16:35 a přílétá do Palma de Mallorca v 18:00.

Jaký je nejnovější let k dispozici z Valladolid do Palma de Mallorca?

Nejnovější let odlétá v 17:00 z Valladolid a příletí do Palma de Mallorca v 18:25.

Lety z VLL do PMI

424 mil (682 km)  ·  1h 25m

Zpáteční cesta
1 cestující
Ekonomická
Zkontrolovat ceny

Plán návratu
×
  • Odlet
  • Přílet
  • Letecká společnost
  • Let č.
  • Letadlo
  • Třídy
  • 16:35

  • 18:00

  • Ryanair

    Ryanair

  • FR 2169

  • Ryanair

  • Airbus A320-100/200

  • Y

    W

    J

    F

  • 17:00

  • 18:25

  • Ryanair

    Ryanair

  • FR 2169

  • Ryanair

  • Airbus A320-100/200

  • Y

    W

    J

    F

Kliknutím zkontrolujete ceny