Přímé lety z I-pin do Pej-chaj

Mysleli jste lety z Pej-chaj do I-pin?

I-pin

Čína

Čína

YBP

Yibin Caiba Airport

Změnit směr

Pej-chaj

Čína

Čína

BHY

Beihai Airport

Zkontrolovat ceny
Letový řád
ne
po
út
st
čt
so

Kliknutím zobrazíte celý letový řád

Vzdálenost
582 mil  ·  (937 km)
Doba letu
1 hodina a 45 minut(y)
Letecké společnosti
  • Air Guilin
Aliance
  • OneWorld
  • SkyTeam
  • Star Alliance
Třídy
  • Ekonomická
  • Premium Ekonomická
  • Business třída
  • První třída
Letadla
  • Airbus A320-100/200

I-pin do Pej-chaj Letový řád

Prohledávat všechny lety bez mezipřistání z I-pin do Pej-chaj. Úplný letový řád uvedený níže poskytuje přehled všech letů bez mezipřistání z YBP do BHY, který zahrnuje denní letový řád každé provozující letecké společnosti na nadcházejících 12 měsíců.

Poznámka: u letových řádů pro konkrétní leteckou společnost posuňte letový řád dolů.

Ne
Po
Út
St
Čt
So
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Plán návratu

Letecké společnosti létající z I-pin do Pej-chaj

Letové řády specifické pro leteckou společnost z I-pin do Pej-chaj

V současné době existuje pouze jedna letecká společnost provozující přímé lety z I-pin YBP do Pej-chaj BHY, což je Air Guilin. Tato část poskytuje přehled letových řádů a harmonogramů všech leteckých společností s přímými lety na tuto trasu.

Klepnutím na leteckou společnost níže zobrazíte letový řád pro YBP BHY

Air Guilin
Letový řád pro Air Guilinz I-pin do Pej-chaj

Ne
Po
Út
St
Čt
So
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Plán návratu

Lety z I-pin do Pej-chaj

Lety z YBP do BHY jsou provozovány 3krát týdně s průměrem 1 let denně. Časy odletů se pohybují mezi 10:10 – 11:10. Nejbližší let odlétá v 10:10, poslední let odlétá v 11:10. To však závisí na datu, kdy letíte, proto si prosím ověřte celý letový řád výše, abyste zjistili, které časy odletů jsou k dispozici v preferovaném datu cesty.

Létat můžete v Ekonomická a Business třída třídě. Premium Ekonomická a První třída třída není na této trase k dispozici (alespoň ne jako let bez mezipřistání).

Nejrychlejší přímý let z I-pin do Pej-chaj trvá 1 hodina a 45 minut(y). Vzdálenost letu mezi I-pin a Pej-chaj je 582 mil (nebo 937 km).

Začněte plánovat svou cestu
Najdeme vám nejlepší cenu za tuto trasu!
Naplánujte cestu

Často kladené otázky – FAQ

Kolik letišť je v Pej-chaj?

V Pej-chaj je 1 letiště: Beihai Airport (BHY).

Kolik letů týdně se uskuteční z YBP do BHY?

Týdně se uskuteční 3 letů z I-pin do Pej-chaj (od Září 2021).

Jak dlouho trvá let z I-pin do Pej-chaj?

1 hodina a 45 minut(y) je průměrná doba letu z I-pin do Pej-chaj.

Jak daleko je Pej-chaj od I-pin?

Vzdálenost z I-pin do Pej-chaj je 582 mil (937 kilometrů).

Jaké letecké společnosti létají bez mezipřistání z letiště YBP na letiště BHY?

Air Guilin je jediná letecká společnost, která létá bez mezipřistání z I-pin do Pej-chaj.

Jaké aliance mají přímé lety z I-pin do Pej-chaj?

V tuto chvíli neexistují žádné aliance létající přímo z I-pin do Pej-chaj.

Jaké třídy jsou k dispozici z I-pin do Pej-chaj?

Bez mezipřistání můžete létat v Ekonomická a Business třída třídě.

Jaké typy letadel létají z I-pin do Pej-chaj?

Typy letadel, které létají z I-pin do Pej-chaj:

  • Airbus A320-100/200

Jaký je nejbližší let odlétající z I-pin do Pej-chaj?

Nejbližší let z I-pin odlétá v 10:10 a přílétá do Pej-chaj v 11:55.

Jaký je nejnovější let k dispozici z I-pin do Pej-chaj?

Nejnovější let odlétá v 11:10 z I-pin a příletí do Pej-chaj v 12:55.

Lety z YBP do BHY

582 mil (937 km)  ·  1h 45m

Zpáteční cesta
1 cestující
Ekonomická
Zkontrolovat ceny

Plán návratu
×
  • Odlet
  • Přílet
  • Letecká společnost
  • Let č.
  • Letadlo
  • Třídy
  • 10:10

  • 11:55

  • Air Guilin

    Air Guilin

  • GT 1005

  • Air Guilin

  • Airbus A320-100/200

  • Y

    W

    J

    F

  • 11:10

  • 12:55

  • Air Guilin

    Air Guilin

  • GT 1005

  • Air Guilin

  • Airbus A320-100/200

  • Y

    W

    J

    F

Kliknutím zkontrolujete ceny