Vluchten van New York City naar Aspen

Bedoelde je vluchten van Aspen naar New York City?

New York City

Verenigde Staten

Verenigde Staten

LGA

LaGuardia Airport

Verander van richting

Aspen

Verenigde Staten

Verenigde Staten

ASE

Aspen-Pitkin County Airport

Bekijk prijzen
Vluchtschema
zo
ma
di
wo
do
vr
za

Toon het volledige vluchtschema

Afstand
1.738 mijl  ·  (2.797 km)
Vluchtduur
4 uur en 30 minuten
Airlines
  • Aero
Allianties
  • OneWorld
  • SkyTeam
  • Star Alliance
Classes
  • Economy
  • Premium Economy
  • Business Class
  • First Class
Vliegtuigen
  • Embraer RJ135

New York City naar Aspen Vluchtschema

Bekijk alle directe vluchten van New York City naar Aspen. Het volledige vluchtschema hieronder geeft een overzicht van alle directe vluchten van LGA naar ASE, waarbij ook de vertrek- en aankomsttijden per dag van iedere uitvoerende luchtvaartmaatschappij te zien zijn, voor de komende 12 maanden.

De eerste LGA-ASE vluchten starten in November

Opmerking: scroll verder naar beneden voor specifieke vluchtschema's per airline.

Zo
Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Retour schema

Beste tijd om Aspen te bezoeken

Wat is de beste tijd om Aspen te bezoeken?

🌲 ❄️  Subarctisch / Alpen

De Subarctische regio rond Aspen staat bekend om zijn natuurlijke landschappen, rijke fauna en spectaculaire bezienswaardigheden zoals het noorderlicht en de middernachtzon. De winters zijn hier lang, streng en extreem koud. Ze duren meestal 6 tot 8 maanden, met temperaturen die vaak onder de -20°C (-4°F) dalen. De zomers zijn daarentegen kort maar aangenaam en duren slechts 1 tot 3 maanden, met temperaturen van 15 tot 20°C (59°F tot 68°F) en veel daglicht.

Jan
Feb
Apr
Mei
Jun
Jul
Aug
Sep
Nov
Dec

De beste tijd voor een bezoek is tijdens de lange, zonnige wintermaanden van November tot Maart, perfect om te genieten van een verscheidenheid aan wintersporten in de hoger gelegen gebieden. Voor een reis buiten de winter biedt midzomer (Mei tot Augustus) zacht en aangenaam warm weer.

Luchtvaartmaatschappijen die van New York City naar Aspen vliegen

Specifieke vluchtschema's van New York City naar Aspen per luchtvaartmaatschappij

Momenteel is er maar één luchtvaartmaatschappij die non-stop vluchten uitvoert van New York City LGA naar Aspen ASE, dat is Aero. Deze sectie geeft een overzicht van de vluchtschema's en vertrek- en aankomsttijden van iedere luchtvaartmaatschappij met directe vluchten voor deze route.

Klik hieronder op een luchtvaartmaatschappij om het LGA ASE vluchtschema van de airline te bekijken.

Aero
Vluchtschema Aerovan New York City naar Aspen

Aero vluchten starten in November
Zo
Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Retour schema

Vluchten van New York City naar Aspen

Alle vluchten vertrekken om 08:15.

Op deze non-stop route kun je alleen in Business Class vliegen.

De snelste directe vlucht van New York City naar Aspen duurt 4 uur en 30 minuten. De vliegafstand tussen New York City en Aspen is 1.738 mijl (of 2.797 km).

Plan je reis
Vind de beste prijs voor deze route!
Plan je reis

Veelgestelde vragen - FAQ

Hoeveel luchthavens zijn er in Aspen?

Er is 1 luchthaven in Aspen: Aspen-Pitkin County Airport (ASE).

Hoeveel vluchten per week zijn er van LGA naar ASE?

Er zijn 0 vluchten per week van New York City naar Aspen (per September 2026).

Hoe lang duurt de vlucht van New York City naar Aspen?

4 uur en 30 minuten is de gemiddelde vluchtduur van New York City naar Aspen.

Hoe ver is Aspen van New York City?

De afstand tussen New York City en Aspen is 1.738 mijl (2.797 kilometer).

Welke luchtvaartmaatschappijen vliegen rechtstreeks van LGA airport naar ASE airport?

Aero is de enige luchtvaartmaatschappij die non-stop vliegt van New York City naar Aspen.

Welke allianties hebben directe vluchten van New York City naar Aspen?

Er zijn momenteel geen allianties die rechtstreeks vliegen van New York City naar Aspen.

Welke classes zijn beschikbaar van New York City naar Aspen?

Op directe vluchten kun je alleen vliegen in Business Class.

Welk type vliegtuigen vliegen er van New York City naar Aspen?

Vliegtuigen die van New York City naar Aspen vliegen:

  • Embraer RJ135

Wat is de vroegste vlucht die vertrekt van New York City naar Aspen?

De vroegste vlucht vertrekt om 08:15 vanaf New York City en arriveert om 10:45 in Aspen.

Wat is de laatste vlucht van New York City naar Aspen?

De laatste vlucht vertrekt op 08:15 vanaf New York City en arriveert om 10:45 in Aspen.

Vluchten van LGA naar ASE

1.738 mijl (2.797 km)  ·  4u 30m

Retour
1 passagier
Economy
Bekijk prijzen

Retour schema
×
  • Vertrek
  • Aankomst
  • Airline
  • Vlucht nr
  • Vliegtuig
  • Classes
  • 08:15

  • 10:45

  • Aero

    Aero

  • 5E 282

  • Aero

  • Embraer RJ135

  • Y

    W

    J

    F

Klik om tickets te zoeken