Vluchten van West Palm Beach naar St. Louis

Bedoelde je vluchten van St. Louis naar West Palm Beach?

West Palm Beach

Verenigde Staten

Verenigde Staten

PBI

Palm Beach International Airport

Verander van richting

St. Louis

Verenigde Staten

Verenigde Staten

STL

Lambert-Saint Louis International Airport

Bekijk prijzen
Vluchtschema
zo
ma
di
wo
do
vr
za

Toon het volledige vluchtschema

Afstand
1.023 mijl  ·  (1.646 km)
Vluchtduur
2 uur en 50 minuten
Airlines
  • Southwest Airlines
Allianties
  • OneWorld
  • SkyTeam
  • Star Alliance
Classes
  • Economy
  • Premium Economy
  • Business Class
  • First Class
Vliegtuigen
  • Boeing 737-700
  • Boeing 737-800 (winglets)

West Palm Beach naar St. Louis Vluchtschema

Bekijk alle directe vluchten van West Palm Beach naar St. Louis. Het volledige vluchtschema hieronder geeft een overzicht van alle directe vluchten van PBI naar STL, waarbij ook de vertrek- en aankomsttijden per dag van iedere uitvoerende luchtvaartmaatschappij te zien zijn, voor de komende 12 maanden.

De eerste PBI-STL vluchten starten in Maart

Opmerking: scroll verder naar beneden voor specifieke vluchtschema's per airline.

Zo
Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Retour schema

Beste tijd om St. Louis te bezoeken

Wat is de beste tijd om St. Louis te bezoeken?

🌺 💦  Vochtig subtropisch

St. Louis is een vochtige subtropische of warm-gematigde bestemming, met hete, vochtige zomers met temperaturen meestal rond de 30°C (86°F) en milde tot koele winters. De regio staat bekend om de constante regenval gedurende het hele jaar, met een piek in de zomer. Het gebied staat bekend om zijn bruisende stedelijke energie, gevarieerde landschappen en vele buitenactiviteiten.

Jan
Feb
Apr
Mei
Jun
Aug
Sep
Okt
Dec

Je kunt St. Louis op elk moment van het jaar bezoeken, maar de beste maanden om het te ontdekken zijn van tot en van tot .

Luchtvaartmaatschappijen die van West Palm Beach naar St. Louis vliegen

Specifieke vluchtschema's van West Palm Beach naar St. Louis per luchtvaartmaatschappij

Momenteel is er maar één luchtvaartmaatschappij die non-stop vluchten uitvoert van West Palm Beach PBI naar St. Louis STL, dat is Southwest Airlines. Deze sectie geeft een overzicht van de vluchtschema's en vertrek- en aankomsttijden van iedere luchtvaartmaatschappij met directe vluchten voor deze route.

Klik hieronder op een luchtvaartmaatschappij om het PBI STL vluchtschema van de airline te bekijken.

Southwest Airlines
Vluchtschema Southwest Airlinesvan West Palm Beach naar St. Louis

Southwest Airlines vluchten starten in Februari
Zo
Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Retour schema

Vluchten van West Palm Beach naar St. Louis

Vertrektijden variëren tussen 11:30 en 12:50. De eerste (vroegste) vlucht vertrekt om 11:30, de laatste vlucht vertrekt om 12:50. Dit hangt echter af van de datum waarop je vliegt, dus controleer het volledige vluchtschema hierboven om te zien welke vertrektijden beschikbaar zijn op jouw gewenste reisdatum(s).

Op deze non-stop route kun je alleen in Economy vliegen.

De snelste directe vlucht van West Palm Beach naar St. Louis duurt 2 uur en 50 minuten. De vliegafstand tussen West Palm Beach en St. Louis is 1.023 mijl (of 1.646 km).

Plan je reis
Vind de beste prijs voor deze route!
Plan je reis

Veelgestelde vragen - FAQ

Hoeveel luchthavens zijn er in St. Louis?

Er is 1 luchthaven in St. Louis: Lambert-Saint Louis International Airport (STL).

Hoeveel vluchten per week zijn er van PBI naar STL?

Er zijn 0 vluchten per week van West Palm Beach naar St. Louis (per Juli 2026).

Hoe lang duurt de vlucht van West Palm Beach naar St. Louis?

2 uur en 50 minuten is de gemiddelde vluchtduur van West Palm Beach naar St. Louis.

Hoe ver is St. Louis van West Palm Beach?

De afstand tussen West Palm Beach en St. Louis is 1.023 mijl (1.646 kilometer).

Welke luchtvaartmaatschappijen vliegen rechtstreeks van PBI airport naar STL airport?

Southwest Airlines is de enige luchtvaartmaatschappij die non-stop vliegt van West Palm Beach naar St. Louis.

Welke allianties hebben directe vluchten van West Palm Beach naar St. Louis?

Er zijn momenteel geen allianties die rechtstreeks vliegen van West Palm Beach naar St. Louis.

Welke classes zijn beschikbaar van West Palm Beach naar St. Louis?

Op directe vluchten kun je alleen vliegen in Economy.

Welk type vliegtuigen vliegen er van West Palm Beach naar St. Louis?

Vliegtuigen die van West Palm Beach naar St. Louis vliegen:

  • Boeing 737-700
  • Boeing 737-800 (winglets)

Wat is de vroegste vlucht die vertrekt van West Palm Beach naar St. Louis?

De vroegste vlucht vertrekt om 11:30 vanaf West Palm Beach en arriveert om 13:20 in St. Louis.

Wat is de laatste vlucht van West Palm Beach naar St. Louis?

De laatste vlucht vertrekt op 12:50 vanaf West Palm Beach en arriveert om 14:45 in St. Louis.

Vluchten van PBI naar STL

1.023 mijl (1.646 km)  ·  2u 50m

Retour
1 passagier
Economy
Bekijk prijzen

Retour schema
×
  • Vertrek
  • Aankomst
  • Airline
  • Vlucht nr
  • Vliegtuig
  • Classes

Klik om tickets te zoeken