Přímé lety z Che-fej do Nha Trang

Mysleli jste lety z Nha Trang do Che-fej?

Che-fej

Čína

Čína

HFE

Hefei Luogang International Airport

Změnit směr

Nha Trang

Vietnam

Vietnam

CXR

Cam Ranh International Airport

Zkontrolovat ceny
Letový řád
ne
po
út
st
čt
so

Kliknutím zobrazíte celý letový řád

Vzdálenost
1,466 mil  ·  (2,359 km)
Doba letu
3 hodin(y) a 50 minut
Letecké společnosti
  • IrAero
Aliance
  • OneWorld
  • SkyTeam
  • Star Alliance
Třídy
  • Ekonomická
  • Premium Ekonomická
  • Business třída
  • První třída
Letadla
  • Sukhoi Superjet 100-95

Che-fej do Nha Trang Letový řád

Prohledávat všechny lety bez mezipřistání z Che-fej do Nha Trang. Úplný letový řád uvedený níže poskytuje přehled všech letů bez mezipřistání z HFE do CXR, který zahrnuje denní letový řád každé provozující letecké společnosti na nadcházejících 12 měsíců.

Poznámka: u letových řádů pro konkrétní leteckou společnost posuňte letový řád dolů.

Ne
Po
Út
St
Čt
So
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Plán návratu

Nejlepší doba pro návštěvu Nha Trang

Kdy je nejlepší navštívit Nha Trang?

🌴  Tropy

Nha Trang je tropická destinace známá svým teplým podnebím s teplotami mezi 25 °C a 30 °C po celý rok. Oblast se vyznačuje vysokou vlhkostí a častými srážkami.

Led
Úno
Bře
Dub
Čvn
Čvc
Srp
Zář
Lis
Pro

Vzhledem k tomu, že se nachází severně od rovníku, zažívá Nha Trang období sucha od Listopad do Duben, což je ideální doba pro návštěvu. V tomto období můžete očekávat převážně suché podmínky, zatímco v období dešťů budou dny deštivé. Vlhkost vzduchu a teploty jsou po celý rok trvale vysoké.

Letecké společnosti létající z Che-fej do Nha Trang

Letové řády specifické pro leteckou společnost z Che-fej do Nha Trang

V současné době existuje pouze jedna letecká společnost provozující přímé lety z Che-fej HFE do Nha Trang CXR, což je IrAero. Tato část poskytuje přehled letových řádů a harmonogramů všech leteckých společností s přímými lety na tuto trasu.

Klepnutím na leteckou společnost níže zobrazíte letový řád pro HFE CXR

IrAero
Letový řád pro IrAeroz Che-fej do Nha Trang

Ne
Po
Út
St
Čt
So
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Plán návratu

Lety z Che-fej do Nha Trang

Lety z HFE do CXR jsou provozovány jednou týdně. Všechny lety odlétají v 14:05.

Na této trase bez mezipřistání můžete létat pouze v Ekonomická.

Nejrychlejší přímý let z Che-fej do Nha Trang trvá 3 hodin(y) a 50 minut. Vzdálenost letu mezi Che-fej a Nha Trang je 1,466 mil (nebo 2,359 km).

Začněte plánovat svou cestu
Najdeme vám nejlepší cenu za tuto trasu!
Naplánujte cestu

Často kladené otázky – FAQ

Kolik letišť je v Nha Trang?

V Nha Trang je 1 letiště: Cam Ranh International Airport (CXR).

Kolik letů týdně se uskuteční z HFE do CXR?

Z Che-fej do Nha Trang (od Červenec 2026) létá 1 let týdně.

Jak dlouho trvá let z Che-fej do Nha Trang?

3 hodin(y) a 50 minut je průměrná doba letu z Che-fej do Nha Trang.

Jak daleko je Nha Trang od Che-fej?

Vzdálenost z Che-fej do Nha Trang je 1,466 mil (2,359 kilometrů).

Jaké letecké společnosti létají bez mezipřistání z letiště HFE na letiště CXR?

IrAero je jediná letecká společnost, která létá bez mezipřistání z Che-fej do Nha Trang.

Jaké aliance mají přímé lety z Che-fej do Nha Trang?

V tuto chvíli neexistují žádné aliance létající přímo z Che-fej do Nha Trang.

Jaké třídy jsou k dispozici z Che-fej do Nha Trang?

Bez mezipřistání lze létat pouze v Ekonomická.

Jaké typy letadel létají z Che-fej do Nha Trang?

Typy letadel, které létají z Che-fej do Nha Trang:

  • Sukhoi Superjet 100-95

Jaký je nejbližší let odlétající z Che-fej do Nha Trang?

Nejbližší let z Che-fej odlétá v 14:05 a přílétá do Nha Trang v 16:55.

Jaký je nejnovější let k dispozici z Che-fej do Nha Trang?

Nejnovější let odlétá v 14:05 z Che-fej a příletí do Nha Trang v 16:55.

Lety z HFE do CXR

1,466 mil (2,359 km)  ·  3h 50m

Zpáteční cesta
1 cestující
Ekonomická
Zkontrolovat ceny

Plán návratu
×
  • Odlet
  • Přílet
  • Letecká společnost
  • Let č.
  • Letadlo
  • Třídy
  • 14:05

  • 16:55

  • IrAero

    IrAero

  • IO 995

  • IrAero

  • Sukhoi Superjet 100-95

  • Y

    W

    J

    F

Kliknutím zkontrolujete ceny