Přímé lety z Paříž (Orly) do Filadelfie

Mysleli jste lety z Filadelfie do Paříž (Orly)?

Paříž (Orly)

Francie

Francie

ORY

Orly International Airport

Změnit směr

Filadelfie

Spojené státy

Spojené státy

PHL

Philadelphia International Airport

Zkontrolovat ceny
Letový řád
ne
po
út
st
čt
so

Kliknutím zobrazíte celý letový řád

Vzdálenost
3,716 mil  ·  (5,980 km)
Doba letu
8 hodin(y) a 15 minut
Letecké společnosti
Aliance
  • OneWorld
  • SkyTeam
  • Star Alliance
Třídy
  • Ekonomická
  • Premium Ekonomická
  • Business třída
  • První třída
Letadla

Paříž (Orly) do Filadelfie Letový řád

Prohledávat všechny lety bez mezipřistání z Paříž (Orly) do Filadelfie. Úplný letový řád uvedený níže poskytuje přehled všech letů bez mezipřistání z ORY do PHL, který zahrnuje denní letový řád každé provozující letecké společnosti na nadcházejících 12 měsíců.

Poznámka: u letových řádů pro konkrétní leteckou společnost posuňte letový řád dolů.

Ne
Po
Út
St
Čt
So
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Plán návratu

Nejlepší doba pro návštěvu Filadelfie

Kdy je nejlepší navštívit Filadelfie?

🌺 💦  Vlhké subtropy

Filadelfie je vlhká subtropická nebo teplá a mírná destinace s horkými a vlhkými léty s teplotami obvykle kolem 30 °C a mírnými až chladnými zimami. Region je známý stálými srážkami po celý rok, s vrcholem v létě. Tato oblast je také proslulá svou živou městskou energií, rozmanitou krajinou a četnými venkovními aktivitami.

Led
Úno
Dub
Kvě
Čvn
Srp
Zář
Říj
Pro

Filadelfie můžete navštívit kdykoli během roku, ale nejlepší měsíce k prozkoumání jsou od do a od do .

Letecké společnosti létající z Paříž (Orly) do Filadelfie

Letové řády specifické pro leteckou společnost z Paříž (Orly) do Filadelfie

V současné době existuje pouze jedna letecká společnost provozující přímé lety z Paříž (Orly) ORY do Filadelfie PHL, což je . Tato část poskytuje přehled letových řádů a harmonogramů všech leteckých společností s přímými lety na tuto trasu.

Klepnutím na leteckou společnost níže zobrazíte letový řád pro ORY PHL

Lety z Paříž (Orly) do Filadelfie

Všechny lety odlétají v .

Létat můžete třídou Ekonomická, Premium Ekonomická a Business třída. Třída První třída není na této trase k dispozici (alespoň ne jako let bez mezipřistání).

Nejrychlejší přímý let z Paříž (Orly) do Filadelfie trvá 8 hodin(y) a 15 minut. Vzdálenost letu mezi Paříž (Orly) a Filadelfie je 3,716 mil (nebo 5,980 km).

Začněte plánovat svou cestu
Najdeme vám nejlepší cenu za tuto trasu!
Naplánujte cestu

Často kladené otázky – FAQ

Kolik letišť je v Filadelfie?

V Filadelfie je 1 letiště: Philadelphia International Airport (PHL).

Kolik letů týdně se uskuteční z ORY do PHL?

Týdně se uskuteční 0 letů z Paříž (Orly) do Filadelfie (od Červen 2026).

Jak dlouho trvá let z Paříž (Orly) do Filadelfie?

8 hodin(y) a 15 minut je průměrná doba letu z Paříž (Orly) do Filadelfie.

Jak daleko je Filadelfie od Paříž (Orly)?

Vzdálenost z Paříž (Orly) do Filadelfie je 3,716 mil (5,980 kilometrů).

Jaké letecké společnosti létají bez mezipřistání z letiště ORY na letiště PHL?

je jediná letecká společnost, která létá bez mezipřistání z Paříž (Orly) do Filadelfie.

Jaké aliance mají přímé lety z Paříž (Orly) do Filadelfie?

V tuto chvíli neexistují žádné aliance létající přímo z Paříž (Orly) do Filadelfie.

Jaké třídy jsou k dispozici z Paříž (Orly) do Filadelfie?

Bez mezipřistání můžete létat v Ekonomická, Premium Ekonomická a Business třída třídě.

Jaké typy letadel létají z Paříž (Orly) do Filadelfie?

Typy letadel, které létají z Paříž (Orly) do Filadelfie:

Jaký je nejbližší let odlétající z Paříž (Orly) do Filadelfie?

Nejbližší let z Paříž (Orly) odlétá v a přílétá do Filadelfie v .

Jaký je nejnovější let k dispozici z Paříž (Orly) do Filadelfie?

Nejnovější let odlétá v z Paříž (Orly) a příletí do Filadelfie v .

Oblíbené lety z Paříž (Orly) přes Filadelfie

Lety z ORY do PHL

3,716 mil (5,980 km)  ·  8h 15m

Zpáteční cesta
1 cestující
Ekonomická
Zkontrolovat ceny

Plán návratu
×
  • Odlet
  • Přílet
  • Letecká společnost
  • Let č.
  • Letadlo
  • Třídy

Kliknutím zkontrolujete ceny