Přímé lety z Londýn Stansted do Rodez

Mysleli jste lety z Rodez do Londýn Stansted?

Londýn Stansted

Spojené království

Spojené království

STN

London Stansted Airport

Změnit směr

Rodez

Francie

Francie

RDZ

Rodez-Marcillac Airport

Zkontrolovat ceny
Letový řád
ne
po
út
st
čt
so

Kliknutím zobrazíte celý letový řád

Vzdálenost
526 mil  ·  (847 km)
Doba letu
1 hodina a 50 minut(y)
Letecké společnosti
  • Ryanair
Aliance
  • OneWorld
  • SkyTeam
  • Star Alliance
Třídy
  • Ekonomická
  • Premium Ekonomická
  • Business třída
  • První třída
Letadla
  • Boeing 737-800 (winglets)

Londýn Stansted do Rodez Letový řád

Prohledávat všechny lety bez mezipřistání z Londýn Stansted do Rodez. Úplný letový řád uvedený níže poskytuje přehled všech letů bez mezipřistání z STN do RDZ, který zahrnuje denní letový řád každé provozující letecké společnosti na nadcházejících 12 měsíců.

Poznámka: u letových řádů pro konkrétní leteckou společnost posuňte letový řád dolů.

Ne
Po
Út
St
Čt
So
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Plán návratu

Nejlepší doba pro návštěvu Rodez

Kdy je nejlepší navštívit Rodez?

🌊 🌧️  Oceánské / přímořské

Rodez je oceánská / přímořská destinace, známá svými mírnými letními teplotami, které se obvykle pohybují mezi 15 °C a 25 °C. Zimy jsou zde osvěžující a chladné, bez krutých mrazů. Návštěvníci si mohou užívat zeleně a spousty venkovních dobrodružství v blízkém okolí, což z něj činí vynikající volbu pro ty, kteří mají rádi mírné počasí.

Led
Úno
Bře
Kvě
Čvn
Čvc
Srp
Říj
Lis
Pro

Nejlepší doba pro návštěvu Rodez je v letních měsících od Kvě do Srpen. V tomto období mohou návštěvníci očekávat příjemné až vyšší teploty, zatímco srážky bývají častější v podzimních a zimních měsících, od Září do Únor.

Letecké společnosti létající z Londýn Stansted do Rodez

Letové řády specifické pro leteckou společnost z Londýn Stansted do Rodez

V současné době existuje pouze jedna letecká společnost provozující přímé lety z Londýn Stansted STN do Rodez RDZ, což je Ryanair. Tato část poskytuje přehled letových řádů a harmonogramů všech leteckých společností s přímými lety na tuto trasu.

Klepnutím na leteckou společnost níže zobrazíte letový řád pro STN RDZ

Ryanair
Letový řád pro Ryanairz Londýn Stansted do Rodez

Ne
Po
Út
St
Čt
So
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Plán návratu

Lety z Londýn Stansted do Rodez

Lety z STN do RDZ jsou provozovány jednou týdně. Časy odletů se pohybují mezi 07:10 – 15:50. Nejbližší let odlétá v 07:10, poslední let odlétá v 15:50. To však závisí na datu, kdy letíte, proto si prosím ověřte celý letový řád výše, abyste zjistili, které časy odletů jsou k dispozici v preferovaném datu cesty.

Na této trase bez mezipřistání můžete létat pouze v Ekonomická.

Nejrychlejší přímý let z Londýn Stansted do Rodez trvá 1 hodina a 50 minut(y). Vzdálenost letu mezi Londýn Stansted a Rodez je 526 mil (nebo 847 km).

Začněte plánovat svou cestu
Najdeme vám nejlepší cenu za tuto trasu!
Naplánujte cestu

Často kladené otázky – FAQ

Kolik letišť je v Rodez?

V Rodez je 1 letiště: Rodez-Marcillac Airport (RDZ).

Kolik letů týdně se uskuteční z STN do RDZ?

Z Londýn Stansted do Rodez (od Červen 2026) létá 1 let týdně.

Jak dlouho trvá let z Londýn Stansted do Rodez?

1 hodina a 50 minut(y) je průměrná doba letu z Londýn Stansted do Rodez.

Jak daleko je Rodez od Londýn Stansted?

Vzdálenost z Londýn Stansted do Rodez je 526 mil (847 kilometrů).

Jaké letecké společnosti létají bez mezipřistání z letiště STN na letiště RDZ?

Ryanair je jediná letecká společnost, která létá bez mezipřistání z Londýn Stansted do Rodez.

Jaké aliance mají přímé lety z Londýn Stansted do Rodez?

V tuto chvíli neexistují žádné aliance létající přímo z Londýn Stansted do Rodez.

Jaké třídy jsou k dispozici z Londýn Stansted do Rodez?

Bez mezipřistání lze létat pouze v Ekonomická.

Jaké typy letadel létají z Londýn Stansted do Rodez?

Typy letadel, které létají z Londýn Stansted do Rodez:

  • Boeing 737-800 (winglets)

Jaký je nejbližší let odlétající z Londýn Stansted do Rodez?

Nejbližší let z Londýn Stansted odlétá v 07:10 a přílétá do Rodez v 10:00.

Jaký je nejnovější let k dispozici z Londýn Stansted do Rodez?

Nejnovější let odlétá v 15:50 z Londýn Stansted a příletí do Rodez v 18:40.

Oblíbené lety z Londýn Stansted přes Rodez

Lety z STN do RDZ

526 mil (847 km)  ·  1h 50m

Zpáteční cesta
1 cestující
Ekonomická
Zkontrolovat ceny

Plán návratu
×
  • Odlet
  • Přílet
  • Letecká společnost
  • Let č.
  • Letadlo
  • Třídy
  • 15:50

  • 18:40

  • Ryanair

    Ryanair

  • FR 2787

  • Ryanair

  • Boeing 737-800 (winglets)

  • Y

    W

    J

    F

Kliknutím zkontrolujete ceny