Bezpośrednie loty z Mexico City Santa Lucia do Cozumel

Czy miałeś na myśli loty z Cozumel do Mexico City Santa Lucia?

Mexico City Santa Lucia

Meksyk

Meksyk

NLU

Felipe Ángeles International Airport

Zmień kierunek

Cozumel

Meksyk

Meksyk

CZM

Cozumel International Airport

Sprawdź ceny
Rozkład lotów
ni
po
wt
śr
cz
pt
so

Kliknij, aby wyświetlić pełny rozkład lotów

Odległość
785 mile  ·  (1,263 km)
Czas lotu
2 godzin i 4 minut
Linie lotnicze
  • VivaAerobus
Sojusznicy
  • Oneworld
  • SkyTeam
  • Star Alliance
Klasy
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Klasa Biznesowa
  • Klasa Pierwsza
Samoloty
  • Airbus A320-100/200

Mexico City Santa Lucia do Cozumel Rozkład lotów

Przeskanuj wszystkie loty bez przesiadek z Mexico City Santa Lucia do Cozumel. Zamieszczony poniżej pełny rozkład lotów zawiera zestawienie wszystkich lotów bez przesiadek z NLU do CZM, obejmujące codzienny rozkład lotów każdej z obsługujących linii lotniczych na najbliższe 12 miesięcy.

Pierwsze loty NLU-CZM rozpoczynają się w Wrzesień

Uwaga: po rozkłady lotów poszczególnych linii lotniczych należy przewinąć stronę w dół.

Ni
Po
Wt
Śr
Cz
Pt
So
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Rozkład powrotów

Najlepszy czas na wizytę Cozumel

Jaki jest najlepszy czas, aby odwiedzić Cozumel?

🌴  Tropikalny

Cozumel to tropikalne miejsce znane z ciepłego klimatu, z temperaturami od 25°C do 30°C (77°F do 86°F) przez cały rok. Obszar ten charakteryzuje się wysoką wilgotnością i częstymi opadami deszczu.

Sty
Lut
Mrz
Kwi
Cze
Lip
Sie
Wrz
Lis
Gru

Dzięki położeniu na północ od równika Cozumel doświadcza pory suchej od Listopad do Kwiecień, co czyni ją idealnym miejscem do odwiedzenia. W tym okresie możesz spodziewać się głównie suchych warunków, podczas gdy w porze deszczowej będą dni deszczowe. Wilgotność i temperatury są niezmiennie wysokie przez cały rok.

Linie lotnicze latające z Mexico City Santa Lucia do Cozumel

Rozkłady lotów poszczególnych linii lotniczych od Mexico City Santa Lucia do Cozumel

Obecnie tylko jedna linia lotnicza obsługuje loty bez przesiadek z Mexico City Santa Lucia NLU do Cozumel CZM, a jest nią VivaAerobus. W tej sekcji można zapoznać się z rozkładem lotów i rozkładem lotów wszystkich linii lotniczych posiadających bezpośrednie połączenia na tej trasie.

Kliknij poniżej na linię lotniczą, aby zobaczyć jej NLU CZM rozkład lotów.

VivaAerobus
VivaAerobus rozkład lotówod Mexico City Santa Lucia do Cozumel

VivaAerobus loty rozpoczynają się w Wrzesień
Ni
Po
Wt
Śr
Cz
Pt
So
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Rozkład powrotów

Mexico City Santa Lucia do Cozumel Loty

Wszystkie loty odlatują o 13:30.

Na tej trasie bez przesiadek możesz lecieć tylko w Ekonomiczna.

Najszybszy bezpośredni lot z Mexico City Santa Lucia do Cozumel zajmuje 2 godzin i 4 minut. Odległość lotu między Mexico City Santa Lucia, a Cozumel wynosi 785 mil (lub 1,263 km).

Zacznij planować swoją podróż
Znajdźmy dla Ciebie najlepszą cenę za tę trasę!
Zaplanuj podróż

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Ile lotnisk znajduje się w Cozumel?

W Cozumel jest 1 lotnisko: Cozumel International Airport (CZM).

Ile lotów tygodniowo odbywa się z NLU do CZM?

Jest 0 lotów tygodniowo z Mexico City Santa Lucia do Cozumel (od Sierpień 2026).

Ile czasu zajmuje lot z Mexico City Santa Lucia do Cozumel?

2 godzin i 4 minut to średni czas lotu od Mexico City Santa Lucia do Cozumel.

Jak daleko jest Cozumel od Mexico City Santa Lucia?

Odległość z Mexico City Santa Lucia do Cozumel to 785 mil (1,263 kilometrów).

Jakie linie lotnicze latają bezpośrednio z lotniska NLU na lotnisko CZM?

VivaAerobus jest jedyną linią lotniczą latającą bez przesiadek z Mexico City Santa Lucia do Cozumel.

Jacy sojusznicy mają bezpośrednie loty z Mexico City Santa Lucia do Cozumel?

W tej chwili nie ma sojuszników latających bezpośrednio z Mexico City Santa Lucia do Cozumel.

Jakie klasy są dostępne od Mexico City Santa Lucia do Cozumel?

Możesz latać bez przesiadek tylko w Ekonomiczna.

Jakie rodzaje samolotów latają z Mexico City Santa Lucia do Cozumel?

Rodzaje samolotów, które latają z Mexico City Santa Lucia do Cozumel:

  • Airbus A320-100/200

Jaki jest najwcześniejszy lot z Mexico City Santa Lucia do Cozumel?

Najwcześniejszy lot odlatuje o 13:30 z Mexico City Santa Lucia i ląduje o 16:34 w Cozumel.

Jaki jest ostatni dostępny lot z Mexico City Santa Lucia do Cozumel?

Ostatni lot odlatuje o 13:30 z Mexico City Santa Lucia i przylatuje o 16:34 do Cozumel.

Loty bez przesiadek z NLU do CZM

785 mile (1,263 km)  ·  2g 4m

W obie strony
1 pasażer
Ekonomiczna
Sprawdź ceny

Rozkład powrotów
×
  • Odlot
  • Przylot
  • Linia lotnicza
  • Nr lotu
  • Samolot
  • Klasy
  • 13:30

  • 16:34

  • VivaAerobus

    VivaAerobus

  • VB 9418

  • VivaAerobus

  • Airbus A320-100/200

  • Y

    W

    J

    F

Kliknij, aby sprawdzić ceny